Guy Heywood z ważną funkcją w Hankook Tire Europe

person Adrian Januszkiewicz 16/01/2019

Guy Heywood został nowym dyrektorem ds. marketingu i strategii europejskiego oddziału opon ciężarowych i autobusowych (TBR) Hankook Tire Europe.

Funkcję szefa europejskiego zespołu ds. marketingu w oddziale opon do pojazdów ciężarowych i opon autobusowych (TBR) firmy Hankook, producenta opon klasy premium, pełni Guy Heywood. Dysponuje obszernym doświadczeniem w prowadzeniu międzynarodowych kampanii marketingowych i sprzedażowych, które zdobył pełniąc funkcje kierownicze w branży oponiarskiej. Przejmując nowe obowiązki dyrektora ds. marketingu i strategii w oddziale TBR poświęci uwagę dalszemu rozwojowi oraz ustaleniu strategicznego kursu działań marketingowych w obszarze ogumienia dla pojazdów ciężarowych i autobusów na terenie Europy.

Z przyjemnością witamy w naszych szeregach Guya jako nowego dyrektora ds. marketingu w oddziale opon do pojazdów ciężarowych, opon autobusowych oraz usług. Wybór jego osoby na to stanowisko okazał się znakomitą decyzją. Szczegółowa znajomość branży oraz wieloletnie doświadczenie jakim dysponuje są bardzo istotne w kontekście umocnienia i rozwoju marki Hankook w tym segmencie. Tony Lee wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży w Hankook Tire Europe

 

Nie ma wątpliwości, że celem producenta opon jest sukcesywne umacnianie statusu producenta opon premium do pojazdów ciężarowych i autobusów w kolejnych latach. Nowy, strategiczny kierunek działań marketingowych w tym obszarze będzie związany z zarządzaniem i komunikacją w 13 spółkach powiązanych Hankook, istniejących obecnie na terenie Europy.

Wraz z całym zespołem chciałbym wykorzystać moje doświadczenie do nadania marce Hankook, jako marce premium w obszarze opon do pojazdów ciężarowych i opon autobusowych, zdecydowanego impulsu do rozwoju. Cieszę się na myśl o interesujących zadaniach i jestem przekonany, że znakomicie poradzimy sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które na nas czekają. Guy Heywood

 

Źródło: Hankook Tire

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl