Grzegorz Duda ambasadorem programu FILTRON BENEFIT | MOTOFAKTOR

Grzegorz Duda ambasadorem programu FILTRON BENEFIT

person Adrian Januszkiewicz 10/03/2021

Od 2021 roku Grzegorz Duda jest oficjalnym ambasadorem programu FILTRON BENEFIT.

Grzegorz Duda to ceniony kierowca rajdowy i doświadczony mechanik, znany przede wszystkim z programów telewizyjnych „101 Napraw”, „Garaż Dudy”, „101 Gadżetów” czy „Klimek kontra Duda”. Z motoryzacją związany jest od dziecka, a od 18. roku życia prowadzi swój własny warsztat samochodowy.

 

FILTRON BENEFIT to:

 

  1. Program, w którym właściciele firm kupujących filtry FILTRON mogą zyskać gwarantowane nagrody za zakupy o określonych wartościach.
  2. Minimum formalności – rejestrujesz się, wybierasz dystrybutorów, u których kupujesz filtry, a punkty naliczają się automatycznie raz w miesiącu!
  3. Platforma, w której możesz wygrywać dodatkowe nagrody za udział w dedykowanych akcjach i konkursach specjalnych.
Marka FILTRON to najczęściej wybierana marka filtrów samochodowych w Polsce. Wszystkich właścicieli sklepów lub warsztatów, zachęcam do tego, aby poza kupowaniem filtrów FILTRON korzystali również z programu FILTRON BENEFIT, w którym mogą zdobyć gwarantowane nagrody za zakupy o określonych wartościach. Rejestracja w programie jest prosta, punkty za zakupy naliczane są automatycznie na początku każdego miesiąca, a na uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody: od gadżetów po karty podarunkowe do dziesiątek sklepów. Grzegorz Duda

 

Warto zaznaczyć, że od 2021 roku FILTRON BENEFIT to program nie tylko dla właścicieli warsztatów i sklepów. Zostaje on rozbudowany o dedykowaną strefę konkursową, skierowaną dla mechaników i sprzedawców, którzy mogą w niej zdobyć nagrody wyłącznie dla siebie.

Fakt, że FILTRON BENEFIT daje możliwość zdobycia nagród również pracownikom, uważam za godny podziwu. Przygotowane przez zespół FILTRON konkursy dostępne na stronie konkursy.filtron.pl są ciekawe, dlatego zachęcam do wzięcia w nich udziału! Grzegorz Duda

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).