Grupa TEMOT przyznaje Valeo dwie nagrody | MOTOFAKTOR

Grupa TEMOT przyznaje Valeo dwie nagrody

person Adrian Januszkiewicz 7/06/2019

Grupa zakupowa TEMOT International nagrodziła Valeo Service dwiema prestiżowymi nagrodami podczas tegorocznego spotkania dostawców.

TEMOT International to międzynarodowa grupa zakupowa, która jest jednym z kluczowych klientów Valeo Service. Z okazji swojego 25-lecia TEMOT International w tym roku zorganizował spotkanie akcjonariuszy oraz partnerów w Barcelonie w dniach 14-16 Maja.

 

Podczas uroczystości Valeo zdobyło ogromne uznanie za “25 lat ciągłej współpracy i zrównoważony rozwój”. Oprócz tej prestiżowej nagrody Valeo zdobyło także nagrodę w kategorii najlepszego produktu za trzy kluczowe linie produktowe w swoim portfolio: systemy elektryczne, wycieraczki oraz układy klimatyzacji.

 

Przyznane wyróżnienia umacniają pozycję Valeo jako specjalisty i lidera na motoryzacyjnym aftermarkecie. Świadczą także o tym, że obrana przez Valeo Service strategia “We Care For You”, która ustanawia przyszłościowe standardy i zapewnia klientom unikalne wartości dodane oraz najlepsze wsparcie, przynosi zamierzone efekty.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).