Grudniowe szkolenia Inter Cars | MOTOFAKTOR

Grudniowe szkolenia Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 5/12/2018

Do 18 grudnia 2018r. dystrybutor przeprowadzi 34 szkolenia.

Potem nastąpi blisko dwutygodniowa, świąteczna przerwa, a na początku 2019 roku rozpocznie się kolejna szkoleniowa ofensywa Inter Cars.

Szkolenia osobowe

Przez cały rok ShowCar, czyli mobilne szkolenia organizowane w potężnych amerykańskich ciężarówkach jeżdżących po Polsce, cieszyły się wielkim zainteresowaniem mechaników. Nie inaczej powinno być w dniach 4-7 grudnia w Chojnicach. Właśnie w województwie kujawsko-pomorskim zakończy się tegoroczny cykl ShowCar. Uczestnicy wezmą udział m.in. w szkoleniach z automatycznych skrzyń biegów, sprężarek klimatyzacji, filtrów DPF czy układów zasilania Common Rail.

 

Inne techniczne szkolenia Inter Cars w grudniu to m.in. szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach biegów VW DSG, ze świec żarowych czy oświetlenia samochodowego. Wiele z nich – tradycyjnie – prowadzonych jest przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów rekomendowanych przez dostawców, m.in. z febi, Delphi, Kayaba, Nissens, Philips, Behr Hella czy Schaeffler.

 

Poza Chojnicami, grudniowe szkolenia dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, Łodzi, Tczewie, Rzeszowie, Szczecinku, Swarzędzu, Wrocławiu, Łomży i Nowym Sączu. Rok 2018 zakończy się szkoleniem w Piekarach Śląskich – technika hybrydowa organizowanym wspólnie z Magneti Marelli.

Szkolenia ciężarowe

W grudniu ostatni w tym roku przystanek ShowTruck i jednocześnie ostatnie szkolenia Inter Cars, przygotowane z myślą o mechanikach zajmujących się rynkiem ciężarowym. W dniach 11-14 grudnia mobilne centrum stacjonować będzie w Tomaszowie Mazowieckim, a łącznie zaplanowanych zostało tam sześć spotkań edukacyjnych. Cztery z nich poprowadzą trenerzy Inter Cars i będą to kolejno: szkolenia z oczyszczania spalin Euro 6, z oscyloskopu Pico, EDC – nowych czujników i prawidłowej pracy silnika oraz z intardera – zwalniacza firmy ZF. Dodatkowe szkolenie zorganizowane zostaną wespół z firmą Bosch (Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych) i Nissens (Sprężarki klimatyzacji Nissens w pojazdach – poprawny montaż i uruchomienie).

 

Pełna lista grudniowych szkoleń wraz z informacją prasową znajduje się w załączniku.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).