Groupauto Polska ma nowego partnera | MOTOFAKTOR

Groupauto Polska ma nowego partnera

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2021

Groupauto Polska ogłosiła podpisanie umowy z firmą SZiK z Rzeszowa z siedzibą w Tyczynie.

SZiK jest jednym z ważniejszych regionalnych dystrybutorów części na Podkarpaciu, ma 25 lokalnych oddziałów (5 w Rzeszowie i po jednym w Babicy, Błażowej, Dębicy, Dynowie, Frysztaku, Głogowie Małopolskim, Jarosławiu, Jaśle, Klęczanach, Lubaczowie, Mielcu, Niebylcu, Nienadowej, Przemyślu, Przeworsku, Ropczycach, Strzyżowie, Szczucinie, Woli Rafałowskiej i Tyczynie) i obroty powyżej 15 mln EUR. Firma specjalizuje się w obsłudze niezależnych serwisów i warsztatów samochodowych.

 

SZiK powstał w 1992 roku. Od początku istnienia firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, oraz różnego rodzaju płynów, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów samochodowych.

 

Na początku były to części zamienne do samochodów produkcji krajowej, ale w miarę rozwoju firmy poszerzano ofertę o części do samochodów zagranicznych. Obecnie prowadzona jest sprzedaż części prawie do wszystkich marek produkowanych na całym świecie.

 

Siedziba firmy oraz magazyn centralny znajdują się w Tyczynie przy ul. Grunwaldzkiej 82.

 

Firma oferuje również:

 

  • 2 wyspecjalizowane serwisy samochodowe
  • Okręgową stację kontroli pojazdów
  • Całodobowe Auto-holowanie
  • Nowoczesną myjnię ręczną

 

Źródło: Groupauto Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).