Gosia Rdest triumfuje na Torze Poznań | MOTOFAKTOR

Gosia Rdest triumfuje na Torze Poznań

person Redakcja 13/07/2020

Po dwóch rundach tegorocznej rywalizacji WSMP Gosia Rdest przewodzi już w klasyfikacji generalnej.

W skróconym w tym roku kalendarzu sportów motorowych, Gosia Rdest startuje w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Sezon podzielono na cztery weekendy, a każdy z nich składa się z dwóch rund. Wszystkie zaplanowano na Torze Poznań.

 

Gosia Rdest ponownie zasiada za kierownicą SEAT-a Leona Racera. W ubiegłym sezonie jego zawieszenie zostało wymienione na amortyzatory Bilstein. Są to referencje z serii MDS przeznaczone wyłącznie do sportu wyczynowego. W każdym można niezależnie regulować siłę ściskania i odbicia, a także wysokość mocowania sprężyny.

Po wymianie zawieszenia na rozwiązanie BILSTEIN zdecydowanie zwiększyła się ostrość SEAT-a Leona Racera. Stał się bardziej stabilny i przewidywalny, tył lepiej ustawia się do zakrętu. Zyskał na powtarzalności, przez co jazda nie jest już tak zachowawcza. Gosia Rdest

Dwie pierwsze rundy WSMP 2020 odbyły się w weekend 4-5 lipca. W sobotę, po przejechaniu 16 okrążeń w czasie 26:58,024, Gosia Rdest zajęła pierwsze miejsce w kategorii D4 3500. W niedzielę wyścig skrócono do 12 okrążeń. Tym razem czas 20:09:972 był gorszy od zwycięzcy o 869 setnych sekundy. Ale zgromadzone 43 punkty dały pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

Źródło: Bilstein

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).