Gorzowski warsztatowiec ukarany za śmiecenie | MOTOFAKTOR

Gorzowski warsztatowiec ukarany za śmiecenie

person Adrian Januszkiewicz 21/02/2019

Dzięki współpracy mieszkańców i gorzowskiej Straży Miejskiej udało się usunąć dzikie wysypisko śmieci, za które odpowiadał właściciel lokalnego warsztatu samochodowego.

W trakcie likwidacji wysypiska okazało się, że odpowiedzialny za nie warsztatowiec nie płaci za wywóz śmieci, ani nie posiada innych dokumentów potwierdzających fakt pozbywania się odpadów. Teraz o opłaty, w tym zaległe, od „przedsiębiorczego mechanika” zadba biuro Związku Celowego Gmin MG-6.

 

Wśród odpadów zastanych na dzikim wysypisku znajdowały się m.in. butelki po olejach samochodowych, płynach eksploatacyjnych, opakowania po częściach samochodowych, zużyte części oraz elementy pojazdów.

 

Za popełnione wykroczenie właściciel warsztatu został ukarany wysokim mandatem karnym oraz zobowiązany do uprzątnięcia terenu i złożenia deklaracji na wywóz odpadów.

 

Źródło: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).