Goodyear uruchomi drugi symulator dynamiczny | MOTOFAKTOR

Goodyear uruchomi drugi symulator dynamiczny

person Adrian Januszkiewicz 28/01/2021

W Centrum Innowacji Goodyear w Luksemburgu zostanie zainstalowany symulator jazdy DiM250 DYNAMIC.

Nowy symulator jazdy ma nie tylko usprawnić rozwój produktów Goodyear w luksemburskim ośrodku, ale także poprawić współpracę techniczną z centralą firmy w Akron w stanie Ohio (USA), gdzie niedawno uruchomiono kolejny symulator DiM250. Ponadto w obu ośrodkach innowacji Goodyear pracują już symulatory COMPACT klasy VI, które uzupełniają wirtualne procesy rozwoju opon.

 

Symulatory jazdy pozwalają opracowywać, testować i zatwierdzać modele opon na wczesnym etapie cyklu rozwojowego, wyłaniając konstrukcje o najlepszych parametrach jeszcze przed zbudowaniem pierwszego prototypu. Odpowiada to szybkości procesu rozwoju motoryzacji, dostarczając modele opon w odpowiednim czasie, gdy wymagają tego producenci pojazdów.

Taki poziom możliwości symulacyjnych to wyraźna przewaga technologiczna. Cały czas pracujemy nad usprawnieniem procesu projektowania, by utrzymać status preferowanego dostawcy dla naszych klientów. Chris Helsel wiceprezes i dyrektor ds. technicznych w firmie Goodyear
Z radością informujemy o zainstalowaniu drugiego symulatora jazdy DiM250 DYNAMIC w firmie Goodyear. Mając symulatory DiM250 i COMPACT po obu stronach oceanu, Goodyear jest obecnie w czołówce firm wirtualnie projektujących opony, przez co zyskuje znaczną przewagę konkurencyjną, jeśli chodzi o współpracę z producentami oryginalnego wyposażenia samochodowego i przyspieszone opracowywanie produktów. Guido Bairati wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu VI-grade

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).