Goodyear udziela cashbacku przy zakupie opon | MOTOFAKTOR

Goodyear udziela cashbacku przy zakupie opon

person Redakcja 21/09/2023

Goodyear rozpoczął akcję promocyjną z cashbackiem do 250 zł. Oferta dotyczy zakupu opon przeznaczonych do aut osobowych, SUV-ów oraz dostawczych.

 

Aby skorzystać z promocji, należy wykonać 3 proste kroki:

 

  • Krok 1: Kup 4 opony objęte promocją (4 takie same lub 2×2) wraz z usługą montażu. Zakupu można dokonać na stronie Goodyear lub w dogodnym stacjonarnym punkcie sprzedaży detalicznej objętym promocją. Lista punktów jest dostępna na stronie internetowej promocji. Promocją objęte są opony letnie, zimowe i całoroczne marki Goodyear w rozmiarze od 17 do 22 cali. Usługa montażu nie jest wymagana w przypadku zakupu kompletu opon promowanych u dealerów samochodowych
  • Krok 2: Zarejestruj dowód zakupu poprzez formularz na stronie promocji.
  • Krok 3: Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz cashback w postaci czeku BLIK. Odbierz gotówkę w wybranym bankomacie. Wysokość nagrody zależy od rozmiaru i przeznaczenia zakupionych opon.

 

Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu, czyli paragon lub faktura VAT, w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację promowanych opon, będą odrzucane. Dodatkowo dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon.

 

Udział w promocji mogą wziąć osoby fizyczne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, a także spółki i inne jednostki organizacyjne, które w czasie trwania okresu promocyjnego kupią komplet opon promocyjnych. Promocja Goodyear potrwa do 31 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Akcja będzie wspierana przez ogólnopolską kampanię na kanałach digitalowych. Regulamin oraz szczegóły akcji są dostępne TUTAJ.

 

Ulotka promocji cashback od Goodyear 09-2023

 

W ofercie promocyjnej konsumenci znajdą na przykład flagowe opony całoroczne Vector 4Seasons Gen-3 oznaczone symbolem trzech szczytów górskich (3PMSF), który potwierdza, że model ten spełnia rygorystyczne normy testowe niezawodności i bezpieczeństwa na śniegu.

 

Z kolei kierowcy, którzy przemierzają drogi w zróżnicowanych, często trudnych warunkach zimowych i preferują jazdę na oponach sezonowych, znajdą w promocyjnej ofercie nowe opony zimowe Goodyear UltraGrip Performance 3.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).