Goodyear rozpoczyna badanie nt. zrównoważonej rzeczywistości | MOTOFAKTOR

Goodyear rozpoczyna badanie nt. zrównoważonej rzeczywistości

person Adrian Januszkiewicz 20/06/2022

Goodyear rozpoczął II edycję badania Sustainable Reality Survey. Ankieta jest skierowana do osób pracujących w branży transportowej w całej Europie.

 

W ubiegłorocznym badaniu wzięło udział ponad 1000 flot, a ten rok jest pierwszą okazją do określenia trendów i zbadania, czy zmieniły się perspektywy. Ubiegłoroczne wyniki były fascynującym spojrzeniem na reakcję branży na zrównoważony rozwój i będą zarazem dobrym punktem wyjścia do tegorocznego badania.

 

Ankieta przeprowadzona w 2021 r. pokazała, jak wiele flot dąży do obniżenia swojego śladu węglowego dzięki jasnym strategiom i celom w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Badanie wykazało, że trzy na cztery floty uznały ślad węglowy za ważną kwestię, a 70% większych flot określiło jasne cele ekologiczne, do których dąży.

 

Od ubiegłego roku otoczenie gospodarcze uległo znacznym zmianom. Presja inflacyjna oznacza tendencję wzrostową cen surowców i energii. Firmy w pełni odczuły siłę tych warunków ekonomicznych, a badanie dostarczy odpowiedzi, jak te zmiany oddziałują na osiąganie celów zrównoważonego rozwoju.

 

Wyniki badania z 2021 r. pokazały, jak proaktywni są operatorzy flot w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości. W 2022 r., kiedy sytuacja gospodarcza okaże się jeszcze trudniejsza, będziemy mieli fascynującą możliwość obserwowania, jak nasza branża radzi sobie z tym wyzwaniem.

 

Ankieta na temat zrównoważonego rozwoju 2022 r. jest dostępna TUTAJ. Za każdą odpowiedź w ankiecie Goodyear zasadzi drzewo przy wsparciu organizacji non-profit Tree-Nation.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).