Goodyear gromadzi karkas pomagając flotom i środowisku | MOTOFAKTOR

Goodyear gromadzi karkas pomagając flotom i środowisku

person Januszkiewicz Adrian 22/03/2021

Goodyear zachęca klientów do bieżnikowania opon oferując 100% gwarancji odbioru karkasów w ramach programu Customer Own Casing.

Proponowane przez Goodyear rozwiązanie ma pomóc operatorom flot obniżyć całkowity koszt posiadania opon, zapewniając im jednocześnie komfort prowadzenia biznesu bez zakłóceń. Jego nowa kampania sprawia, że bieżnikowanie staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dla operatorów flot transportowych i zarazem pomaga dbać o środowisko naturalne.

Opracowana przez Goodyear koncepcja „Wielu Żyć Opony”, łącząca pogłębianie bieżnika z bieżnikowaniem, ma pozwalać obniżyć koszty opon nawet o 10%, a jednocześnie wydłużyć przebieg nawet o 25% w porównaniu z dwoma kompletami nowych opon [1]. Oferowane przez Goodyear rozwiązanie przynosić ma także znaczące korzyści dla środowiska naturalnego, ponieważ do produkcji bieżnikowanych opon zużywa się znacznie mniej materiałów w porównaniu do nowych opon, co pozwala zredukować koszty, a także obniżyć emisję CO2 do środowiska. Wielką zaletą stosowania systemu COC jest to, że właściciel floty w większości przypadków zna pełną historię bieżnikowanych opon. Gwarancja 100% akceptacji osnów dotyczy wyłącznie karkasów opon, które pomyślnie przeszły oględziny.

W naszym procesie bieżnikowania opon wykorzystujemy takie same mieszanki gumowe, wzory bieżników oraz metody jak przy produkcji nowych opon, dostarczając opony bieżnikowane posiadające podobne właściwości co ich nowe odpowiedniki. Pozwala to klientowi zredukować koszty eksploatacji, bez uszczerbku dla osiągów opon. Dzięki temu maksymalizowana jest wydajność i możliwe jest utrzymanie konkurencyjności. Jacek Bierniak Key Account Manager w Goodyear Polska

 

Gwarancja 100% akceptacji COC Goodyear obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku i dotyczy opon w rozmiarach: 295/60R22.5, 295/80R22.5, 315/60R22.5, 315/70R22.5, 315/80R22.5, 385/55R22.5, 385/65R22.5 i 435/50R19.5.[2]

 

Szczegółowe informacje na temat akcji są dostępne u przedstawicieli Goodyear Polska.

 

[1] Na podstawie analizy wewnętrznej, porównującej użycie dwóch kompletów nowych opon Goodyear z użyciem bieżnikowanych i pogłębianych opon Goodyear.

[2] Gwarancja dotyczy wszystkich karkasów marki Goodyear oraz Dunlop w rozmiarach objętych akcją, które uprzednio pomyślnie przeszły oględziny i zostały przekazane do bieżnikowania.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).