Goodyear doceniony przez GM i Forda | MOTOFAKTOR

Goodyear doceniony przez GM i Forda

person Adrian Januszkiewicz 11/06/2019

The Ford Motor Company i General Motors nagrodzili Goodyear za najwyższy poziom doskonałości w branży dostaw OE.

Goodyear otrzymał nagrodę Ford’s World Excellence Award jako światowy dostawca osiągający najlepsze wyniki. Laur został przyznany podczas 21. dorocznego konkursu Ford World Excellence Awards, odbywającego się w Dearborn w stanie Michigan. Nagrodę wręczyli HauThai-Tang, dyrektor ds. rozwoju i zakupów w firmie Ford oraz Linda Cash, wiceprezes ds. jakości i nowych modeli Ford. Amerykański koncern został uznany za dostawcę przewyższającego oczekiwania i osiągającego najwyższy poziom doskonałości w zakresie jakości, kosztów, wydajności i dostaw.

Coroczna nagroda World Excellence Awards przyznawana przez Forda jest wyrazem uznania dla najlepszych dostawców za wkład w nasz sukces. Partnerzy tacy jak Goodyear odgrywają zasadniczą rolę w realizacji naszej wizji bycia najbardziej zaufaną firmą w sektorze mobilności. HauThai-Tang

 

Profesjonalizm koncernu Goodyear docenił też General Motors, przyznając firmie po raz drugi z rzędu nagrodę Dostawcy Roku GM.

Wyznaczamy naszym dostawcom wysokie standardy. Goodyear osiągnął jeszcze więcej, dostarczając innowacje i jakość, które pomagają nam zyskiwać klientów na całe życie. Steve Kiefer wiceprezes GM ds. zakupów globalnych i łańcucha dostaw

 

Laureaci nagrody Dostawcy Roku General Motors zostali wyłonieni przez globalny zespół kierowników ds. zakupów, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki GM. Zwycięzcy zostali wybrani w oparciu o kryteria wydajności w zakresie zakupów produktów, globalnych zakupów i usług produkcyjnych, obsługi klienta i obsługi posprzedażnej oraz logistyki.

Doceniamy uznanie dla doskonałości, które towarzyszy tym cennym nagrodom. Goodyear ceni relacje z klientami z branży oryginalnego wyposażenia, takimi jak GM i Ford, ponieważ motywują nas do doskonalenia technologii i przenoszenia innowacji na wyższy poziom. Mike Dwyer dyrektor Goodyear ds. klientów w Ameryce Północnej

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).