Goodfest 2019 pod koniec czerwca | MOTOFAKTOR

Goodfest 2019 pod koniec czerwca

person Adrian Januszkiewicz 6/05/2019

Tradycyjnie już, Dębica S.A. i Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o zapraszają mieszkańców Dębicy i okolic na Goodfest.

Goodfest będzie kontynuował swoją formułę z poprzednich lat, która wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. W ciągu dnia organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców z całymi rodzinami na piknik z bogatą ofertą atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie m.in. angażujących rozrywek przygotowanych razem z Dziecięcym Uniwersytetem Technicznym oraz aktywności sportowych. Na zakończenie imprezy zagrają: gwiazda młodego pokolenia, wokalista, raper i producent muzyczny o pseudonimie Smolasty, którego utwory mają już kilkadziesiąt milionów wyświetleń na YouTube, a także kultowy zespół polskiej muzyki rockowej, mający niezliczoną liczbę hitów zespół Wilki.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Dębicy i okolic na tegoroczną edycję Goodfestu. Wierzę, że przygotowane przez nas aktywności po raz kolejny spotkają się z ciepłym przyjęciem wszystkich gości, a wieczorne koncerty, jak co roku przyciągną tysiące fanów muzyki. Goodfest będzie doskonałą okazją, aby w niecodzienny sposób spędzić sobotnie popołudnie, szczególnie w kontekście obchodzonego w tym roku 80-lecia naszego zakładu produkcyjnego. Spotkajmy się więc razem w czerwcu i wspólne celebrujmy ten jubileusz. Leszek Szafran Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

 

Goodfest 2019 rozpocznie się w sobotę, 29 czerwca br. o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Dębicy. Wstęp wolny.

 

Źródło: Dębica

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).