Go+EAuto rozwija infrastrukturę ładowania EV w Polsce | MOTOFAKTOR

Go+EAuto rozwija infrastrukturę ładowania EV w Polsce

person Januszkiewicz Adrian 8/07/2019

Spółka Go+EAuto poinformowała o planach rozbudowy infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Obecnie należące do firmy ładowarki funkcjonują w Krakowie i okolicach: na ul. Siewnej 30, Praskiej 34, pod Centrum Handlowym M1 oraz Urzędem Gminy Zielonki. Niedawno spółka uruchomiła kolejne szybkie stacje pod Centrum Handlowym Zakopianka. Znajdują się tam dwie ładowarki o mocy do 50 kW każda. Wyposażono je w złącza CCS, CHAdeMO oraz gniazda AC 22 kW.

 

W najbliższych tygodniach GO+EAuto planuje uruchomić stacje ładowania na ul. Galicyjskiej w Zielonkach, jak również na ul. Kolejowej w Zabierzowie. Spółka poinformowała ponadto, że przystępuje do realizacji projektów na terenie Gminy Kraków, na mocy podpisanej umowy i porozumienia z Gminą Miejską i Zarządem Dróg miasta Krakowa. Firma zamierza zainstalować szybkie stacje ładowania w następujących lokalizacjach: Radio Kraków, Stadion Wisły, okolice stacji ARGE ul. Pasternik, w okolicy ul. Teligi. Ponadto kolejne ładowarki powstaną na ul. Kolnej obok Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy stadionie Hutnika, oraz przy Hali Stulecia KS Cracovia.

 

Ładowanie pojazdów elektrycznych na stacji GO+ umożliwia karta klienta, którą można wyrobić w krakowskiej siedzibie spółki na ul. Siewnej 30 lub darmowa aplikacja GoNet EV CPMS, dostępna do pobrania w sklepie Android PLAY oraz w App Store. Każdy niezarejestrowany użytkownik będzie mógł uruchomić proces ładowania płacąc za usługę przez platformę PayPal.

 

Oprócz rozwoju infrastruktury ładowania, Go+EAuto prowadzi działalność w zakresie sprzedaży samochodów elektrycznych, posiadając w ofercie m.in. zeroemisyjne Fiaty 500e oraz Tesle.

 

Źródło: ORPA.PL

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).