Globalny program Akademia Nexus | MOTOFAKTOR

Globalny program Akademia Nexus

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2018

Firma Nexus Automotive International organizuje szeroki program szkoleń na czterech kontynentach.

Dostarczone przez N! Akademii, dogłębne sesje zostały stworzone, aby objąć wszystkie poziomy od kierownictwa wyższego szczebla do kierowników szkoleń.

 

W Europie odbyły się dwie sesje z ośmioma innymi w Azji, Ameryce Południowej, Europie i Afryce.

 

Intensywna pięciodniowa sesja “Ryzyka finansowe i szanse na rynku zaopatrzenia” została zorganizowana dla menedżerów sprzedaży od 8 N! członków z Cypru, Finlandii, Grecji, Niemiec, Polski i Ukrainy odbyli się w kampusie Archamps Europejskiego Instytutu Zarządzania Zakupami.

 

Druga europejska impreza odbyła się w Paryżu, tym razem dla 11 N! członków Koordynatorów Technicznych z krajów francuskojęzycznych. Trzydniowy program “Train the Trainers” został stworzony w celu rozwijania wiedzy technicznej koordynatorów, dzięki czemu są oni uznawani za ekspertów i mogą budować jeszcze bliższe relacje z warsztatami, którzy są ich klientami.

 

Na kursie były prezentacje z wybranych N! dostawców w zakresie “Zarządzanie silnikiem benzynowym i wysokoprężnym”, “Start & Stop – emisja (DPF, SCR, zawór EGR, Turbo) akumulator” i “Elektryczne części silnika przy pasku rozrządu (rozrusznik / alternator) i czujniki silnikowe”.

 

W nadchodzących miesiącach seminaria Executive Nexus odbędą się w Chennai w Indiach i Buenos Aires w Argentynie, kursy dla średnich menedżerów odbędą się w Atenach w Grecji i Kijowie na Ukrainie, zajęcia Train the Trainers odbędą się w Johannesburgu w Południowej Afryce, ponownie Chennai , Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Murskiej Sobocie w Słowenii, a tutoriale warsztatowe odbędą się w trzech chińskich lokalizacjach (Pekin, Guangzhoud, Szanghaj) oraz w Polsce.

Nexus jako największa na świecie społeczność aftermarketowa ma dostęp do ogromnej puli wiedzy technicznej i wiedzy rynkowej. Poprzez nasz ambitny program N! Akademii możemy podzielić się tą wiedzą, aby dać N! członkom realną wartość, dzięki której mogą wrócić do swoich własnych firm, aby pomóc im się rozwijać i odnosić jeszcze większe sukcesy. Gael Escribe CEo Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).