GKN powraca na targi Automechanika z koncepcją „jednej marki” | MOTOFAKTOR

GKN powraca na targi Automechanika z koncepcją "jednej marki"

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2018

GKN Aftermarket pojawi się na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie, wspierane przez GKN Sinter Metals i Motorsport.

Stoisko wystawowe zostanie przygotowane tak, aby zaprezentować doświadczenie Grupy GKN. Głównym tematem będzie strategia „Jednej marki” dla międzynarodowego rynku posprzedażowego, obejmująca teraz uznane na całym świecie i zebrane pod szyldem GKN Driveline marki. Obecność ta jest również wyraźnym zobowiązaniem wobec Automechaniki, wiodących targów na międzynarodowej scenie motoryzacyjnej i oznacza powrót GKN do Frankfurtu po 6 latach nieobecności.

Trudno o lepszą platformę dla biznesu OEM i posprzedażowego. Obserwujemy gwałtowne zmiany w technologii układów przeniesienia napędu. GKN, autor tak wielu innowacji w biznesie OEM, to jeden z głównych motorów tych zmian. Detaliści i przedstawiciele warsztatów będą mieli możliwość bliższego przyjrzenia się technologiom, które wkrótce sami będą codziennie wykorzystywać. Frank Hürter Dyrektor Handlowy Automotive Aftermarket

GKN opracowuje i produkuje nowoczesne technologie

Jednym z najważniejszych akcentów na stoisku będzie bolid Formuły E. GKN blisko współpracuje z teamem Panasonic Jaguar Racing nad zwiększeniem osiągów modelu I-TYPE 2. Dzięki kompleksowemu doświadczeniu GKN, nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale i lotniczej, udało się zaprojektować jeszcze wydajniejsze wały napędowe, lekkie systemy pomp i przekładnie. Jeden z kierowców Jaguara odwiedzi stoisko GKN 12 września i będzie odpowiadał na pytania, a także wyjaśniał, na czym polega wsparcie GKN.

 

Źródło: GKN

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).