Getac dostawcą Grupy BMW | MOTOFAKTOR

Getac dostawcą Grupy BMW

person Adrian Januszkiewicz 16/01/2020

Getac, producent laptopów typu rugged, został wybrany przez Grupę BMW na globalnego dostawcę rozwiązań i wzmocnionych urządzeń mobilnych.

Sprzęt będzie wykorzystywany w wielu obszarach, takich jak badania i rozwój, produkcja, logistyka magazynowa oraz diagnostyka warsztatowa. Umowa jest rozszerzeniem aktualnego partnerstwa technologicznego pomiędzy obiema firmami, w ramach którego Getac od sześciu lat dostarcza Grupie BMW wzmocnione urządzenia przeznaczone do testowania pojazdów i aplikacji.  Wraz z przedłużeniem współpracy Getac otrzymał duże zamówienie na dostawę wytrzymałych notebooków i tabletów z serii S410, V110, F110, A140, UX10 i T800 dla Grupy BMW.

 

Aby dostarczyć rozwiązania spełniające złożone wymagania Grupy BMW, Getac dostosował swoje urządzenia do indywidualnych potrzeb różnych grup użytkowników w firmie.
W obszarze badań i rozwoju kluczowe znaczenie miało bezpieczeństwo i ochrona danych wrażliwych. Z kolei w logistyce, gdzie wykorzystywany jest wewnętrzny system kompletacji BVIS, najlepszym wyborem był model Getac A140 z 14-calowym wyświetlaczem oraz opcjonalnym czytnikiem kodów kreskowych oraz RFID ułatwiający i usprawniający rejestrowanie kluczowych danych.

 

Notebooki i tablety Getac oferują dużą wydajność i obsługę, umożliwiając efektywne wykonywanie złożonych zadań. Urządzenia charakteryzuje odporność na kurz i wodę na poziomie od IP52 do IP65, co pozwala na pracę w trudnych warunkach.

Szybka obsługa w warsztacie

W Grupie BMW częściowo wzmocniony notebook S410 jest wykorzystywany do międzynarodowej diagnostyki pojazdów. Kluczowe funkcje urządzenia to łączność bezprzewodowa i przewodowa pozwalająca na bezpośredni dostęp do danych diagnostycznych i szybkich testów pojazdów oraz dotykowy ekran LumiBond 2.0 zapewniający wyraźne wyświetlanie treści nawet w pełnym świetle słonecznym. Cztery zaawansowane tryby dotykowe (palec/ deszcz, rękawica lub długopis) zapewniają sprawną obsługę zleceń serwisowych.

Przemysł 4.0 – niezawodne i wytrzymałe urządzenia w cyfrowej transformacji

W kluczowych obszarach Przemysłu 4.0 oraz transformacji cyfrowej rozwiązania Getac pomagają w optymalizacji całego łańcucha produkcji samochodów.

 

Udział marki Getac w branży motoryzacyjnej stale rośnie, dzięki zaangażowaniu w badania i rozwój, wdrażaniu najnowszych technologii, kompleksowej obsłudze oraz możliwości dostosowywania rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów, wychodząc w ten sposób naprzeciw wysokim wymaganiom branży.

Szczególnym wyzwaniem we współpracy z Grupą BMW jest szeroki zakres zastosowań urządzeń w firmie wraz ze specyficznymi wymaganiami sprzętowymi, które muszą zostać spełnione. Bardzo się cieszymy, że BMW ponownie wybrało rozwiązania Getac, z powodzeniem kontynuując optymalizację procesów z wykorzystaniem naszych urządzeń na całym świecie. Rick Hwang szef Rugged & Video Solutions Business Group w Getac
Jesteśmy bardzo dumni z nowego zlecenia Grupy BMW. To nasz kolejny sukces, który jest również wyrazem uznania dla naszej pracy we wspieraniu klientów i jak najlepszego spełniania ich oczekiwań. Eric Yeh dyrektor ds. sprzedaży i operacji w Getac Technology GmbH

 

Źródło: Getac

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).