Gazela Biznesu po raz piąty dla Denckermann Sp. z o.o. | MOTOFAKTOR

Gazela Biznesu po raz piąty dla Denckermann Sp. z o.o.

person Redakcja 18/04/2019

Nagroda przyznawana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom już po raz piąty trafiła do marki Denckermann.

I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. W tym roku po raz dziewiętnasty wręczono nagrodę. Kryteria jej przyznawania są ściśle określone i obejmują między innymi systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży. W każdej edycji konkursu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata, dlatego w bieżącej odsłonie weryfikowane były rezultaty osiągnięte w okresie 2015-2017.

 

Po raz kolejny firma potwierdza swoją dobrą kondycję finansową i systematyczny rozwój na przestrzeni ostatnich lat.

 

Źródło: Denckermann

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).