GatesTechZone rozszerzony o seminaria internetowe | MOTOFAKTOR

GatesTechZone rozszerzony o seminaria internetowe

person Adrian Januszkiewicz 3/09/2019

Firma Gates zwiększa zakres pomocy technicznej dla dystrybutorów i ich odbiorców o seminaria internetowe prowadzone na żywo na stronie GatesTechZone.

Firma Gates nieustannie podejmuje działania mające na celu zapewnienie mechanikom samochodowym dostępu do informacji o innowacjach i zaawansowanych nowych produktach. Seminaria internetowe będą stanowiły uzupełnienie treści dostępnych obecnie na stronie GatesTechZone.com, m.in. porady Tech Tips, filmy oraz dane pomocne w diagnozowaniu problemów.

Nowe seminaria internetowe dostępne na stronie GatesTechZone.com umożliwiają nam zaprezentowanie jeszcze większej liczby ważnych i praktycznych informacji technicznych na szerokim forum odbiorców. Uzupełnienie oferty szkoleniowej Gates o nowe seminaria internetowe nie tylko stwarza dla dystrybutorów możliwość zaoferowania klientom większego zakresu pomocy technicznej, ale także umożliwia ograniczenie liczby błędów montażowych i reklamacji. Sam De Win technical support and data manager automotive replacement sales and marketing w Gates EMEA

Informacje o seminariach internetowych

Pierwsza seria seminariów obejmie szeroki zakres zagadnień i problemów montażowych charakterystycznych dla różnych regionów. Będą to między innymi: montaż i diagnozowanie problemów pomp wodnych, węże modułowe, ewolucja chłodziwa, paski i narzędzia Stretch Fit oraz — oczywiście — kompletne układy napędu paska pomocniczego i paska synchronicznego. Treści i zagadnienia mogą się różnić w zależności od uwarunkowań lokalnych. Czas trwania każdej prezentacji wynosi od 30 do 90 minut, a transmisje będą dostępne w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim i tureckim. Wkrótce dostępne będą również w językach holenderskim, francuskim i hiszpańskim.

 

Terminarz i zapisy na seminaria internetowe znajdują się na stronie GatesTechZone.com.

 

Podczas seminariów uczestnicy mogą brać czynny udział dzięki dostępnej funkcji Chat i zadawać pytania, a nawet proponować tematykę kolejnych seminariów.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).