Gates zaprasza na seminaria internetowe | MOTOFAKTOR

Gates zaprasza na seminaria internetowe

person Adrian Januszkiewicz 7/06/2021

Cztery wartościowe seminaria dotyczące paskowych układów napędowych i układu chłodzenia przygotowała na czerwiec i lipiec firma Gates.

Najbliższe 2 miesiące to okazja do wzięcia udziału w 60-minutowych seminariach internetowych organizowanych przez Gates, które pozwolą rozszerzyć wiedzę techniczną. Dotyczyć będą ona następujących zagadnień:

 

  • elektryfikacja pojazdów – 9 czerwca 2021 r.;
  • pompy wodne – 23 czerwca 2021 r.;
  • rozwiązania Gates w zakresie układu napędu paska synchronicznego (SBDS) – 7 lipca 2021 r.;
  • rozwiązania Gates w zakresie układu napędu paska pomocniczego (ABDS) –  29 lipca 2021 r.

 

Każde z seminariów rozpoczynać się będzie o godzinie 18:00. Ich prowadzącym będzie Piotr Kulik, który jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne i szkolenia techniczne Gates w Polsce. Ma on ponad 25-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, nadal jest aktywny jako koordynator sprzedaży i wsparcia technicznego na rynku warsztatów niezależnych. W ciągu ostatnich 5 lat prowadził coaching i szkolenia w projekcie współpracy ASO z warsztatami niezależnymi.

 

Zapisów na seminaria można dokonywać TUTAJ.

 

Więcej informacji o nadchodzących seminariach internetowych można uzyskać od lokalnego przedstawiciela Gates lub szkoleniowców marki pod adresem gatesautocat@gates.com.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).