Garage Gurus zaprasza na swoje szkolenia! | MOTOFAKTOR

Garage Gurus zaprasza na swoje szkolenia!

person Redakcja 7/02/2022

Wystartował program szkoleniowy dla mechaników, w oparciu o platformę Garage Gurus. Wystarczy zarejestrować się na platformie lub zalogować.

Po zalogowaniu się do głównej platformy szkoleniowej, w zakładce „zapraszamy na nasze webinaria na żywo” pojawi się lista aktualnych, dostępnych webinarów. W zależności od tematu poruszają techniczne aspekty produktów, diagnostyki i zaleceń montażowych.

Najbliższe tematy:

1. Organizator: Jurid
Temat: Para cierna – omówienie klocków i tarcz hamulcowych
Data: 09.02.2022, godz.: 10:00-11:00

 

Zagadnienia: omówienie produktu, trendy rynkowe, przedstawienie marki, innowacje i technologie, badania jakościowe, doświadczenie OE, wsparcie producenta.

 

3. Organizator: Moog
Temat: Układ kierowniczy i zawieszenia
Data: 14.02.2022, godz.: 14:00-15:00

 

Zagadnienia: budowa, funkcje, diagnostyka i najczęstsze problemy; serwis i konserwacja układów kierowniczych i zawieszeń, wsparcie ze strony MOOG.

 

3. Organizator: Monroe
Temat: Amortyzacja w pojazdach ciężarowych
Data: 18.02.2022, godz.: 10:00-11:30

 

Zagadnienia: zasady działania zawieszenia i amortyzatorów, wpływ zużytego amortyzatora na bezpieczeństwo, technologia amortyzatorów, układ zaworów amortyzatorów, MONROE MAGNUM, diagnostyka opon, zalecenia montażowe, diagnostyka układu zawieszenia.

 

4. Organizator: Ferodo
Temat: Rozwiązywanie problemów z hałasem hamulców
Data: 23.02.2022, godz.: 10:00-11:30

 

Zagadnienia: rodzaje hałasu podczas hamowania, 26 przyczyn hałasu emitowanego podczas hamowania, działania korygujące, kierunkowe klocki hamulcowe.

 

To jedynie początek cyklu. Kolejne webinary odbędą się już w marcu. Poprowadzą je eksperci z AE, Glyco, Goetze, Nural, Payen, Beral, Monroe, Jurid, Champion.

 

Przypomnijmy: Garage Gurus to nowoczesna platforma szkoleniowo-techniczna. Webinary prowadzone przez ekspertów w poszczególnych dziedzinach są jednym z najważniejszych filarów jej działania. Taka forma jest bardzo dogodna dla mechaników, którzy chcą poszerzać wiedzę, ale ze względu na pracę nie mają czasu na tradycyjne wyjazdy szkoleniowe. Łącze do Garage Gurus Online umożliwia efektywną naukę zdalną.

 

W razie pytań należy kontaktować się z trenerem technicznym:

 

Adam Gołąbek – email: adam.golabek@driv.com, tel. +48 882 360 007

 

Źródło: DRiV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).