Garage Gurus specjalnie dla mechaników | MOTOFAKTOR

Garage Gurus specjalnie dla mechaników

person Redakcja 4/03/2022

Garage Gurus posiada nową stronę techniczną przeznaczoną specjalnie dla mechaników.

www.garagegurus.tech/pl-pl/ promuje się jako idealnie miejsce dla osób, które cenią swój czas, a w Internecie szukają konkretnych informacji. Każdy publikowany tutaj materiał jest formą krótkiego wartościowego szkolenia lub instruktażu. Wszystkie publikacje są przygotowywane przez fachowców, więc nie ma obawy o ich wiarygodność. Strona, a w zasadzie platforma (ze względu na jej możliwości) bazuje na materiałach filmowych, które umożliwiają najszybsze i najłatwiejsze przyswajanie wiedzy.

 

Strona www.garagegurus.tech/pl-pl/ powstała, aby ułatwić pracę mechanikom, właścicielom warsztatów i dystrybutorom. Koncentruje się na następujących tematach:

 

  • Układ hamulcowy
  • Kontrola emisji spalin
  • Silnik i uszczelnienia
  • Obsługa serwisowa
  • Amortyzatory i kolumny zawieszenia
  • Układ kierowniczy i zawieszenie

 

Pomysłodawcą i organizatorem programu pomocy technicznej Garage Gurus jest firma Tenneco Inc. Docelowi odbiorcy to mechanicy, właściciele warsztatów oraz dystrybutorzy części. Materiały są opracowane w języku polskim lub w innych, ale z polskim tłumaczeniem.

Wsparcie na kilku płaszczyznach

Najprostszą formą komunikacji są zamieszczone filmiki instruktażowe lub szkoleniowe. Ale to oczywiście nie wszystko. Główną ideą jest przekaz informacji w formie szkoleń i webinariów. W zależności od potrzeb, osoba zainteresowana może się logować na stronie i uczestniczyć w kursach on-line, lub zapisywać na szkolenia przeprowadzane w sposób klasyczny w warsztatach (w centrach szkoleniowych lub u klienta). Zarówno filmy jak też zajęcia są organizowane lub nadzorowane przez najbardziej znane, aftermarketowe marki motoryzacyjne, takie jak Monroe, Ferodo i MOOG.

 

Cennym uzupełnieniem jest centrum wsparcia telefonicznego. Na razie jest obsługiwane przez konsultantów w językach angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim. Kontakt odbywa się przez telefon (+34-911-08-54-08, połączenie płatne). Połączenia odbierają eksperci z Garage Gurus. Dostępny jest także numer bezpłatny: 00800-33337256.

 

Zagadnienia, w których wyspecjalizowani są konsultanci to numery referencyjne części, informacje techniczne, zagadnienia związane z gwarancją, problemy związane z montażem.

Personalizacja

Zawartość portalu jest stale aktualizowana zgodnie z zapotrzebowaniem klientów oraz rozwojem techniki. W zakresie edukacji i szkoleń praktykowane są także indywidualne programy nauczania – opracowane bezpośrednio w odpowiedzi na zapotrzebowanie konkretnego warsztatu.

Niezależność

Ważną zaletą platformy jest szkolenie mechaników, którzy chcą poszerzać wiedzę, ale nie mają na to czasu w ciągu dnia pracy. Internetowa formuła www.garagegurus.tech/pl-pl/ umożliwia naukę w terminie i miejscu dla dogodnym dla każdego (np. wieczorem w domu).

Marcowe szkolenia

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w marcu odbędą się kolejne webinaria dla mechaników. Zapraszamy na platformę Garage Gurus. Wystarczy zarejestrować się, lub – jeśli ktoś jest już zarejestrowany – zalogować. Adres do rejestracji/logowania:

 

https://ggemeapolish.learnupon.com/users/sign_up

 

Po zalogowaniu się do głównej platformy szkoleniowej, w zakładce „zapraszamy na nasze webinaria na żywo” pojawi się lista aktualnych, dostępnych webinarów.

Najbliższe tematy:

1. Organizatorzy: Payen, Nüral, Glyco, Goetze

 

Temat: Przegląd oferty i kluczowych technologii

 

Data: 04.03.2022, godz.: 10:00-11:30

 

Zagadnienia: podział części silnikowych, trendy rynkowe, konstrukcje, dobór, technologie i innowacje, zalecenia montażowe (z podziałem na tłoki cylindrowe, pierścienie tłokowe, łożyska ślizgowe, zawory, uszczelnienia, tuleje silnikowe), doświadczenie OE.

 

2. Organizator: Beral

 

Temat: Klocki i tarcze hamulcowe w pojazdach ciężarowych

 

Data: 09.03.2022, godz.: 14:00-15:30

 

Zagadnienia: pojęcia fizyczne, materiały cierne, testy, projekty OE, katalog i numeracja, diagnostyka & instrukcje montażu.

 

3. Organizator: Monroe

 

Temat: Informacje techniczne, montaż i typowe reklamacje

 

Data: 15.03.2022, godz.: 10:00-11:00

 

Zagadnienia: zasady działania zawieszenia i amortyzatorów, zalecenia montażowe (zestaw ochronny, zestaw mocowań), diagnostyka układu zawieszenia, kontrola stanu opon, kontrola gwarancyjna, montaż i demontaż, wsparcie Monroe.

 

4. Organizator: Jurid

 

Temat: Informacje techniczne, montaż i typowe reklamacje

 

Data: 21.03.2022, godz.: 10:00-11:30

 

Zagadnienia: system hamulcowy – zasada działania, omówienie elementów układu, trendy i technologie, testy, doświadczenie OE i homologacja R90, znakowanie klocków hamulcowych, okres użytkowania i gwarancja, diagnostyka i instrukcje montażu, najczęściej spotykane reklamacje, Garage Gurus i wsparcie techniczne.

 

5. Organizator: Champion

 

Temat: Filtry – produkty, trendy, konstrukcje i zalecenia techniczne

 

Data: 30.03.2022, godz.: 12:00-13:00

 

Zagadnienia: 4 rodzaje filtrów (oleju, powietrza, paliwa, kabinowy) – budowa i funkcje, nowe technologie, diagnostyka i wskazówki montażowe, omówienie uszkodzeń.

 

Źródło: DRiV

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).