Forsee Power ogłasza rozwój zakładu produkcyjnego w Polsce | MOTOFAKTOR

Forsee Power ogłasza rozwój zakładu produkcyjnego w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 30/04/2019

Po wzmocnieniu pozycji we Francji i w Chinach, spółka Forsee Power ogłasza rozwój i restrukturyzację swojego europejskiego zakładu we Wrocławiu.

W związku z ogłoszeniem pozyskania 15 milionów euro z Bpifrance w celu zwiększenia mocy produkcyjnych zakładu w Poitiers, Forsee Power rozbudowuje i restrukturyzuje swój polski zakład.

 

Polska fabryka, produkująca ponad 590 000 akumulatorów rocznie, powitała nowego kierownika zakładu, który będzie zarządzał wszystkimi zespołami operacyjnymi. Pełniący tę funkcję od 2018 roku, Paweł Jazienicki, chce, aby polski zakład Forsee Power stał się europejskim punktem odniesienia montażu małych akumulatorów przemysłowych.

 

Paweł Jazienicki, posiadający już duże doświadczenie w przemyśle (Faurecia, Wisi Automotive i Vectrix), wspierany jest także przez specjalistów z kilku branż. Specjalista ds. logistyki, inżynier produktu, inżynier jakości, inżynier procesu, kierownik produkcji i kierownik serwisu posprzedażnego wzmacniają i konsolidują już istniejący zespół, składający się z około 40 osób.

Oprócz bycia firmą globalną, Forsee Power jest przede wszystkim firmą francuską, a zatem europejską. Zawsze zależało mi na utrzymaniu fabryk na tym kontynencie, który był świadkiem narodzin i rozwoju Forsee Power. Nasz polski zakład pozwala nam być bliżej naszych rynków małych systemów akumulatorów, na które zapotrzebowanie stale rośnie. Christophe Gurtner prezes Forsee Power

 

Nowa struktura, wszechstronna i o dużym potencjale przemysłowym, umożliwia teraz wrocławskiemu zakładowi wykorzystanie wszystkich niezbędnych zasobów lokalnego zespołu i zintegrowanie działalności serwisu posprzedażowego działu Smart Life. Usługa ta pozwala firmie wyjść naprzeciw potrzebom jej azjatyckich producentów skuterów, którzy eksportują do Europy. Dzięki temu Forsee Power Poland będzie wspierać rozwój biznesu Smart Life i stanie się strategicznym graczem.

 

Polski zakład posiada także certyfikaty zarządzania jakością i HSE (ISO 9001, ISO 13485, ISO 18001), zgodności z procesami zarządzania środowiskowego (ISO 14001) oraz jakości produktów (certyfikat SNCF Kolei Francuskich SQ900D).

O Forsee Power

Forsee Power jest grupą przemysłową specjalizującą się w systemach inteligentnych akumulatorów do transportu elektrycznego (drogowego, kolejowego, morskiego) oraz do sprzętu przenośnego i mobilnego (skutery, sprzęt medyczno-techniczny, robotyka).

 

Będąc ważnym graczem komercyjnym i przemysłowym w Europie, Chinach i Ameryce Północnej, Grupa projektuje, montuje i dostarcza systemy zarządzania energią oparte na najbardziej wytrzymałych ogniwach dostępnych na rynku, jak również zapewnia instalację, uruchomienie i konserwację na miejscu lub zdalną. Dzięki modułowym rozwiązaniom, Forsee Power gwarantuje, że klienci kupujący akumulatory cieszą się bezpieczeństwem, energooszczędnością, zarządzaniem termicznym, długoterminową niezawodnością i długą żywotnością.

 

Grupa oferuje również rozwiązania finansowe (wynajem akumulatorów) poprzez NEoT Capital oraz rozwiązania typu second life dla akumulatorów transportowych.

 

Źródło: Forsee Power

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).