FO Dębica: szacunkowe wyniki 2021 i zmiany w zarządzie | MOTOFAKTOR

FO Dębica: szacunkowe wyniki 2021 i zmiany w zarządzie

person Joanna Piszcz 7/03/2022

Firma Oponiarska Dębica podała wstępne wyniki finansowe za 2021 r. i poinformowała o zmianach w zarządzie.

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował o wstępnych (nieaudytowanych) wybranych wynikach za 2021 r. Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów wyniosły 2 342 828 tys. zł, natomiast zysk netto: 42 679 tys. zł.

 

Spółka zastrzega, że prezentowane wyniki mają charakter szacunkowy i mogą ulec zmianie względem finalnych wyników za rok 2021, których przekazanie do publicznej wiadomości zaplanowano na 27 kwietnia 2022 r.

 

Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę o powołaniu Anny Winiarskiej-Miśkowiec na Członka Zarządu Spółki. Anna Winiarska-Miśkowiec to radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, filolog angielski, absolwentka Wydziału Filologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych i informacji prawnie chronionych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, a następnie uzyskała certyfikaty eksperta ds. ochrony prywatności informacji w Europie i managera ds. ochrony prywatności informacji wydane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalistów ds. Prywatności.

 

Karierę zawodową rozpoczęła w roku 2010 na stanowisku Specjalisty w dziale prawnym zapewniając obsługę prawną spółkom z grupy Goodyear zlokalizowanym w Polsce i na Ukrainie. Od roku 2015 do 2018 pracowała w strukturach Goodyear na stanowisku Radca Prawny Europy Centralnej a od roku 2018 zajmuje stanowisko Radca Prawny Europy Wschodniej.

 

Źródło: FO Dębica

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).