FO Dębica SA w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia | MOTOFAKTOR

FO Dębica SA w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia

person Adrian Januszkiewicz 30/09/2021

FO Dębica SA znalazła się w TOP3 jubileuszowego XX zestawienia "Złotej Setki Firm Podkarpacia".

Tegoroczny ranking „Złotej Setki Firm Podkarpacia” dębicka fabryka może zaliczyć do udanych – pozycja wicelidera eksportu, trzecie miejsce w rankingu głównym największych przedsiębiorstw Podkarpacia i podobna lokata pod względem liczby zatrudnionych to tylko niektóre z jej osiągnięć. Do listy sukcesów można dopisać jeszcze miejsce w pierwszej piątce wśród podkarpackich spółek według kapitalizacji giełdowej na koniec 2020 r., 2019 r. i 2018 r., oraz wysokie miejsca w „Złotej Dziesiątce” największych przedsiębiorstw według udziału eksportu w sprzedaży w 2020 r. i najzyskowniejszych firm Podkarpacia w 2020 r.

 

Warte odnotowania jest także czwarte miejsce w specjalnie wyłonionej w tym roku „Złotej Dziesiątce” przedsiębiorstw, które w dwóch pierwszych dekadach XXI w., czasem na przekór trudnej rzeczywistości, sprawnie, z sukcesami, realizowały swoją misję, dostarczając klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Katarzyna Jakubowicz, HR manager z Firmy Oponiarskiej Dębica SA z nagrodą dla spółki, fot. Krzysztof Kapica
Przez ostatnie miesiące musieliśmy się dostosowywać do pracy w nowych realiach społecznych i gospodarczych, ale dzięki skutecznej egzekucji przyjętej strategii, a przede wszystkim dzięki wspólnym wysiłkom całej załogi mogę z dumą powiedzieć, że zdaliśmy kolejny trudny egzamin. Potwierdzeniem tego są też kolejne bardzo dobre wyniki w rankingu Złotej Setki w kilku kategoriach. Przez lata zbudowaliśmy markę, która jest kojarzona z najwyższą jakością, ale też wspaniałą, wieloletnią tradycją oponiarską. Jesteśmy z tego bardzo dumni i wiemy, że dzięki naszemu rozwojowi możemy wpływać pozytywnie na gospodarkę i zatrudnienie całego regionu. Leszek Szafran Prezes Firmy Oponiarskiej Dębica SA

 

Ranking „Złota Setka Firm Podkarpacia” został zaprezentowany już po raz XX. Jest on efektem współpracy Małopolskiego Instytutu Gospodarczego, dziennika „Gazeta Codzienna Nowiny” i podkarpackiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

 

Źródło: FO Dębica SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).