FO Dębica SA ogłosiła skład zarządu na nową kadencję | MOTOFAKTOR

FO Dębica SA ogłosiła skład zarządu na nową kadencję

person Adrian Januszkiewicz 27/06/2022

W swoim najnowszym raporcie bieżącym FO Dębica SA przedstawiła skład zarządu na kolejną kadencję obejmującą następne 3 lata.

W skład zarządu FO Dębica SA na najbliższe 3 lata weszli:

 

  • Leszek Szafran – powołany na Prezesa Zarządu;
  • Marko Nahtigal – powołany na Członka Zarządu;
  • Ireneusz Maksymiuk – powołany na Członka Zarządu;
  • Anna Winiarska-Miśkowiec – powołana na Członka Zarządu.

Kim są członkowie zarządu?

Leszek Szafran ( ur. w 1970 r.) to Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Programu Senior Leader Development w Szkole Zarządzania na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie oraz Programu Elite Sales organizowanego przez ICAN Institute i HBR Polska. Karierę zawodową w Firmie Oponiarskiej Dębica SA rozpoczął w 1995 r. na stanowisku Referenta, a następnie awansując zajmował stanowiska: Organizatora w Dziale Marketingu, Menedżera ds. Marketingu w Zespole Opon Ciężarowych, Menedżera Produktu Opon Osobowych i Dostawczych oraz Kierownika Działu Sprzedaży Krajowej i Kierownika Działu Marketingu.

 

Od czerwca 2001 r. do końca kwietnia 2006 r. Szafran pracował w Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. na stanowiskach Brand Menedżera, a następnie Dyrektora Dywizji Opon Ciężarowych oraz Dyrektora Dywizji Opon Osobowych i Dostawczych. W okresie od maja 2006 r. do końca grudnia 2009 r. był także Dyrektorem ds. Handlowych w Firmie Oponiarskiej Dębica SA i członkiem Zarządu Spółki. W okresie od stycznia 2010 r. do końca sierpnia 2011 r. – w ramach międzynarodowych struktur firmy Goodyear – pracował jako Dyrektor Generalny w Południowej Afryce.

 

Od września 2011 r. w strukturach regionalnych Goodyear w Brukseli zajmował stanowiska Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu Regionu EEMEA, Dyrektora ds. Sprzedaży Opon Osobowych i Dostawczych na Rynkach Wschodzących oraz Dyrektora ds. Bieżnikowania Opon Ciężarowych w Regionie Europa, Bliski Wschód i Afryka. Od września 2015 r. do grudnia 2017 r. zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego ds. Sprzedaży na Polskę i Ukrainę, od stycznia 2018 r. pełni rolę Dyrektora Generalnego Sprzedaży Opon Osobowych Europy Wschodniej – Północ, pełniąc przy tym funkcje w spółkach Grupy Goodyear. Od 2015 r. Członek Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica SA, 18 września 2017 r. został powołany na stanowiska Prezesa Zarządu Spółki. W grudniu 2019 roku powołany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego biznesu opon osobowych i dostawczych w regionie Europe East a od maja 2021 na stanowisko Dyrektora Zarządzającego regionu Europe East North z włączeniem krajów bałtyckich

 

Marko Nahtigal (ur. w Kranj, Słowenia. Rocznik 1970), z wykształcenia technik mechanik. Karierę rozpoczął w 1990 r. w fabryce Goodyear w Kranj w Słowenii jako operator w Wydziale Cięcia Kordu. W 2007 r. objął stanowisko specjalisty w obszarze Ciągłego Doskonalenia, odpowiadając za wdrożenie systemów kanban oraz QCO. W 2010 r. został kierownikiem Wydziału Kontroli Końcowej, a w 2011 r. kierował pracami Zespołu Biznesowego. Od 2014 r. nadzorował wdrażanie Optymalizacji Produkcji. W roku 2016 r. został szefem produkcji w fabryce Goodyear w Kranj, a w latach 2017 – 2019 pełnił tę rolę w fabryce Goodyear w Fuldzie w Niemczech. W latach 2019-2022 pracował w fabryce Goodyear w Słowenii jako Dyrektor ds. Produkcji. W czerwcu 2022 r. objął stanowisko Dyrektora ds. Produkcji w fabryce w Dębicy.

 

Ireneusz Maksymiuk (ur. w 1966 r.), wykształcenie wyższe, magister ekonomii, absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął we wrześniu 1991 r. w firmie audytorskiej Moore Stephens Sp. z o.o. w dziale audytu. Od kwietnia 1993 r. do marca 1994 r. pracował w Moore Stephens Chartered Accountants w Londynie. W latach 1994-1995 zajmował stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego w IBM Polska. W latach 1995-1997 Główny Księgowy w Amway Polska, 1998-1999 r. Dyrektor Finansowy – Członek Zarządu Endemol Neovision Sp. z o.o. Następnie od października 1999 r. do kwietnia 2006 r. Dyrektor Finansowy – Członek Zarządu Sara Lee H&BC Poland.

 

Od maja 2006 r. do września 2006 r. Dyrektor Finansowy – Członek Zarządu Ahold Polska. Od października 2006 r. do czerwca 2008 Country Chief Financial Officer Poland i Członek Zarządu w spółkach Prima Sara Lee Coffee and Tea Poland i Sara Lee H&BC Poland. Od lipca 2008 r. do lutego 2011 r. Chief Financial Officer Sara Lee Russia. Od marca 2011 r. do czerwca 2014 Dyrektor Finansowy – Członek Zarządu Goodyear Russia LLC. W lipcu 2014 został Dyrektorem Finansowy dla Polski i Ukrainy i Członkiem Zarządu Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Aktualnie zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego dla regionu Europy Wschodniej, pełniąc przy tym funkcje współkach Grupy Goodyear. W 2014 r. został powołany na stanowisko Członka Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica SA.

 

Anna Winiarska-Miśkowiec (ur. w 1982 r.) Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, filolog angielski, absolwentka Wydziału Filologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych i informacji prawnie chronionych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, a następnie uzyskała certyfikaty eksperta ds. ochrony prywatności informacji w Europie i managera ds. ochrony prywatności informacji wydane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalistów ds. Prywatności. Karierę zawodową rozpoczęła w roku 2010 na stanowisku Specjalisty w dziale prawnym zapewniając obsługę prawną spółkom z grupy Goodyear zlokalizowanym w Polsce i na Ukrainie. Od roku 2015 do 2018 pracowała w strukturach Goodyear na stanowisku Radca Prawny Europy Centralnej a od roku 2018 zajmuje stanowisko Radca Prawny Europy Wschodniej.

 

Według posiadanych przez Spółkę informacji żaden z członków Zarządu Spółki nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Spółki, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

 

Żaden z członków Zarządu Spółki nie jest też wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

 

Źródło: FO Dębica SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).