Firma NSK nagrodzona przez Toyotę | MOTOFAKTOR

Firma NSK nagrodzona przez Toyotę

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2021

Toyota przyznała firmie NSK Europe 2 nagrody: Certificate of Recognition (w kategorii Dostawcy) oraz Achievement Award (w kategorii Jakość).

Europejskie wyróżnienie Achievement Award w kategorii Jakość przyznane NSK przez firmę Toyota Motor Europe

Firma Toyota Motor Europe (TME) corocznie podsumowuje wyniki swoich dostawców za poprzedni rok obrotowy. Na przykład przyznawany dostawcom Certyfikat Uznania (Certificate of Recognition) wspiera dążenie Toyoty do zapewnienia każdemu klientowi pełnego zadowolenia ze swojego pojazdu. TME uznaje istotną rolę dostawców we wspólnym dążeniu do ciągłego doskonalenia.

 

Kluczowe wskaźniki wydajności KPI (Key Performance Indicators), takie jak ogólna wydajność dostaw (w tym części serwisowe i akcesoria), stanowią integralną część procesu oceny. Firma TME uhonorowała 10 dostawców Certyfikatami Uznania za rok 2020 (obejmujący rok obrotowy 2019), w tym także NSK Europe.

 

Firma otrzymała również wyróżnienie Achievement Award w kategorii Jakość; przy czym należy podkreślić, że tylko 3-5 dostawców rocznie zdobywa tę nagrodę. Jakość stanowi podstawę działań i DNA marki Toyota. Wielu producentów OEM używa wskaźnika PPM (parts per milion) do pomiaru liczby defektów przypadających na milion części. Roszczenia gwarancyjne i odpowiedź na problemy jakościowe stanowią kolejne kryteria dla dostawców brane pod uwagę podczas przyznawania nagród.

 

Certyfikat Uznania dla dostawców uzyskany przez NSK Europe od firmy Toyota Motor Europe

Oddział EABU NSK dostarcza różne produkty do fabryk silników i skrzyni biegów TME w Wielkiej Brytanii i Polsce. Należą do nich łożyska kulkowe, łożyska stożkowe oraz dźwignie zaworowe z zakładów produkcyjnych NSK w Kielcach, Peterlee (Wielka Brytania), a także z Saitamy i Takasaki w Japonii. NSK dostarcza również łożyska kół do fabryk samochodów TME we Francji, Turcji i RPA, a wkrótce rozpocznie dostawy także do Czech.

 

Źródło: NSK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).