Filtry powietrza i oleju MIW w ofercie DC AFAM | MOTOFAKTOR

Filtry powietrza i oleju MIW w ofercie DC AFAM

person Adrian Januszkiewicz 8/07/2021

DC AFAM do swojej oferty produktów dodał gamę filtrów powietrza i oleju MIW.

Asortyment filtrów powietrza i oleju MIW jest objęty licencją grupy SGR. DC AFAM już rozpoczął swoje działania w tym zakresie i dystrybucja do swoich klientów już ruszyła. Grupa SGR nie kryje dumy z powodu swojego nowego, strategicznego partnera z siedzibą w Belgii, który posiada szeroką sieć dystrybutorów części motocyklowych. DC AFAM również się cieszy z wykorzystania okazji, aby uzupełnić swoją ofertę wysokiej jakości technicznych części zamiennych.

 

Program MIW oferuje szeroką gamę filtrów powietrza, w które wyposażane są motocykle od lat sześćdziesiątych do dziś. Około 600 różnych filtrów powietrza pasujących do motocykli szosowych i terenowych, skuterów i quadów. Asortyment filtrów oleju pokrywa wszystkie potrzeby rynku wtórnego. Od teraz pełny pakiet filtrów MIW jest dostępny z magazynu w DC AFAM.

 

DC AFAM to producent i dostawca części na rynek wtórny dla europejskich hurtowników motocyklowych, sieci detalicznych i dużych sklepów internetowych. Własnością firmy są marki techniki przeniesienia napędu, akumulatorów i filtrów takich jak AFAM, NITRO i SHIDO. Jest też częścią Powersport Distribution Group, wiodącej europejskiej grupy zajmującej się dystrybucją części i akcesoriów do motocykli.

 

Źródło: DC AFAM

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).