FILTRON ponownie na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

FILTRON ponownie na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Joanna Piszcz 30/12/2019

Producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki FILTRON – dołączyła do grona partnerów IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Ogromne zaangażowanie marki FILTRON jako patrona Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2019 zauważyli i docenili wszyscy jego uczestnicy. Podczas finałów ostatniej edycji wydarzenia, na przestronnym stanowisku młodzi i zawodowi mechanicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą filtracji oraz zasięgnąć porad ekspertów.

 

Marka FILTRON szczególny nacisk kładzie na edukację młodzieży, rozumiejąc jak istotne jest wykształcenie profesjonalnych kadr dla rynku automotive, stale borykającego się z problemem braku specjalistów. Dlatego reprezentacje szkół, których uczniowie zajęli dwa pierwsze miejsca w VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii „Młody Mechanik” w ramach dodatkowej nagrody, odwiedzili fabrykę MANN+HUMMEL gdzie produkowane są filtry marki FILTRON. Zwiedzanie zakładu oraz szkolenia z udziałem ekspertów marki FILTRON spotkały się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży.

 

Młodzi ludzie mieli także możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat filtracji za pośrednictwem Akademii FILTRON. Dzięki udziałowi w szkoleniu online mogli zdobyć darmowy certyfikat specjalisty ds. filtracji, a przy okazji poznać informacje i ciekawostki na temat budowy oraz funkcjonowania filtrów. Podobnie będzie także i teraz. Uczestnicy IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników otrzymają funkcjonalne narzędzie, które ułatwi im kształcenie m.in. w dziedzinie filtracji. O szczegółach poinformujemy już w styczniu.

Priorytetem marki FILTRON jest wyposażenie młodzieży nie tylko w fachową wiedzę teoretyczną, ale także w umiejętności praktyczne dotyczące filtracji. Stąd zaangażowanie marki w przygotowanie finałów tego prestiżowego wydarzenia, jakim są Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, a także w pomoc w organizacji szkoleń zarówno stacjonarnych, jak i online. Marka FILTRON stawia na młodych ludzi i wykfalifikowane młode kadry, których tak bardzo brakuje w branży automotive. Lidia Misiuna Head of Marketing, Mann+Hummel FT Poland

Filtry marki FILTRON są od ponad 30 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące mechaników z kilkudziesięciu krajów. Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów.

 

Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Marka oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

Finały IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się w dniach 26-29 marca 2020 r. podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

Źródło: FILTRON

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).