Filtron na VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Filtron na VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Adrian Januszkiewicz 30/04/2019

Uczestnicy VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników mieli okazję wykazać się wiedzą na temat filtrów i przy okazji poznać ofertę marki Filtron.

Producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki Filtron 
– dołączył w tym roku do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finały odbyły się w dniach 28-31 marca 2019 podczas Poznań Motor Show, największych, prestiżowych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Podczas finałów Mistrzostw w targowej strefie marki Filtron została przygotowana konkurencja dla finalistów, polegająca na przyporządkowaniu odpowiednich specjalistycznych nazw do produktów z naszej oferty. Wybraliśmy filtry, które pochodzą z różnych grup produktowych, ale są zbliżone do siebie konstrukcyjnie. Uczestnicy mogli zweryfikować swoją wiedzę produktową w zakresie filtracji. Marka Filtron stawia na edukację młodych, przyszłych mechaników. Wyposażenie młodzieży w fachową wiedzę dotyczącą filtrów to jeden z naszych priorytetów. Dla osób chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu filtracji stworzyliśmy internetową platformę szkoleniową Akademia Filtron, która także stanowiła jeden z etapów eliminacyjnych dla uczestników Mistrzostw. Potwierdzeniem wspierania młodzieży jest zaangażowanie marki Filtron w VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, a także w kolejne działania skierowane do młodych mechaników, które realizujemy już po Mistrzostwach. Lidia Misiuna Head of Marketing, Mann+Hummel FT Poland

 

Udział w konkurencji był także doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą i produktami marki Filtron. A o tym, w jaki sposób są produkowane filtry, przekonają się laureaci dwóch pierwszych miejsc VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii “Młody Mechanik”. W ramach dodatkowej nagrody 15-osobowe delegacje z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim 28 maja odwiedzą fabrykę MANN+HUMMEL gdzie produkowane są filtry marki Filtron. Oprócz zwiedzania zakładu zaplanowano także szkolenia z udziałem ekspertów marki Filtron. Uczniowie będą mogli zapoznać się z liniami produkcyjnymi, na których są produkowane filtry oryginalne do nowych samochodów takich marek jak: Mercedes-Benz, Volkswagen, Jaguar, Rolls Royce, Renault, Volvo czy Tesla.

 

Filtry marki Filtron są od ponad 30 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki Filtron używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów. Stale inwestuje w rozwój nowych metod badawczych – w latach 2013-2015 firma przeznaczyła na ten cel ponad 1 000 000 euro.

 

Asortyment filtrów Filtron zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Firma oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

Źródło: Filtron

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).