Filtr kabinowy Cabin3Tech + już w sprzedaży | MOTOFAKTOR

Filtr kabinowy Cabin3Tech + już w sprzedaży

person Adrian Januszkiewicz 5/03/2019

Innowacyjny filtr kabinowy Cabin3Tech zaprezentowany przez Sogefi na ostatnich targach Automechanika we Frankfurcie jest już dostępny na aftermarkecie.

56 nowych referencji filtra Cabin3Tech +, dostępnych na aftermarkecie pod markami Purflux i FRAM, obejmuje ponad 150 milionów samochodów w całej Europie, w tym wiele marek, takich jak Peugeot, DS, Toyota, Renault, FIAT, Volkswagen i wiele innych.

 

Cabin3Tech + skutecznie filtruje duże cząstki (jak filtr przeciwpyłkowy), neutralizuje nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne opary w powietrzu (jako filtr z węglem aktywnym) i zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek o wielkości zaledwie 2,5 mikrona.

 

Ważna jest coroczna zmiana filtra kabinowego lub co 15 000 km (maks.), nie tylko w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości powietrza w pojeździe, ale również w celu zapewnienia prawidłowego działania systemu wentylacji – zatkany filtr może utrudnić działanie systemu wentylacyjnego powodując parowanie i zmniejszając widoczność na przedniej szybie.

 

Źródło: Sogefi

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).