Film instruktażowy Tedgum | MOTOFAKTOR

Film instruktażowy Tedgum

person Adrian Januszkiewicz 28/09/2018

Na kanale YouTube firmy Tedgum dostępny jest film instruktażowy poświęcony nowemu ściągaczowi tulei do samochodów marek BMW, Opel i Saab.

Tuleje wahliwe są szczególnie podatne na uszkodzenia przy wymianie i najmniejszy błąd może spowodować uszkodzenie tulei, dlatego przy montażu bardzo ważne jest użycie odpowiedniego narzędzia, które będzie naciskać wyłącznie zewnętrzną, metalową część tulei, nie naciekając na pozostałe elementy.

 

Ściągacz TED99545 umożliwia prawidłowy demontaż oraz montaż tulei bezpośrednio na samochodzie. Dzięki zastosowaniu gwintu trapezowego charakteryzuje się on wysoką wytrzymałością. Aby ułatwić pracę i zapewnić prawidłową eksploatację, należy nasmarować śrubę oraz łożyska.

 

Ściągacz umożliwia wymianę tulei o kodach: 00086288, 00504702, 0085621, 00617027.

Zastosowanie:

  • BMW Seria 1 (E81, E82, E87, E88)
  • BMW Seria 3 (E36, E46, E90, E91, E92, E93)
  • BMW X1 (E84), X3 (E83), Z1, Z4
  • Opel Vectra (1995 – 2003)
  • Saab 9-5 (od 1997)

 

Jak stosować nowy ściągacz tulei prezentuje film instruktażowy firmy Tedgum:

Źródło: Tedgum

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).