FIA ETRC ogłasza Puchar Goodyeara | MOTOFAKTOR

FIA ETRC ogłasza Puchar Goodyeara

person Adrian Januszkiewicz 18/09/2020

Goodyear został partnerem tytularnym Pucharu Promotora w sezonie 2020 r., czyli kategorii w Mistrzostwach Europy FIA w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych dla nowych talentów.

Za sprawą nowej umowy Puchar Promotora w ETRC zmieni nazwę na “Puchar Goodyeara” i zachowa tę samą strukturę, która sprawiła, że po wprowadzeniu w 2017 roku stała się tak popularnym zmaganiem w ramach wyścigu. Goodyear jest oficjalnym partnerem FIA ETRC od 2016 r. i na potrzeby mistrzostw dostarcza specjalnie opracowane opony wyścigowe do pojazdów ciężarowych. Partnerstwo to przyczynić ma się do rozwoju nowych technologii i opon do nowoczesnych pojazdów ciężarowych w bardzo konkurencyjnym świecie FIA ETRC.

Puchar Goodyeara, po tym jak marka została wyłącznym dostawcą opon do Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych, jest ukoronowaniem naszej długotrwałej współpracy. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, powinniśmy dawać szanse nowym talentom. Jesteśmy dumni, że możemy to robić w ramach jednej z najbardziej odważnych serii sportów motorowych. Maciej Szymański dyrektor ds. marketingu opon użytkowych Goodyear w Europie
Jesteśmy podekscytowani faktem, że Goodyear rozszerzył swoje zaangażowanie w mistrzostwach i będzie partnerem tytularnym Pucharu Promotora w tym sezonie. Producent ten był z nami, gdy ETRA po raz pierwszy przejęła promocję mistrzostw i od tamtej pory stał się kluczowym partnerem podzielającym te same podstawowe wartości związane z wyścigami samochodów ciężarowych najwyższej klasy. Runda inauguracyjna sezonu 2020 FIA ETRC rozegrana w Most zapewniła już kilka ekscytujących wyścigów w kategorii CHROME, gdzie prawie połowa kierowców walczyła o podium w Pucharze Goodyeara. Z niecierpliwością czekamy na kolejne emocjonujące walki w tym sezonie. Rolf Werner ETRA Promotion

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).