Federal-Mogul Motorparts na Automechanice 2018 | MOTOFAKTOR

Federal-Mogul Motorparts na Automechanice 2018

person Redakcja 28/08/2018

Federal-Mogul zaprasza na swoje stoisko podczas targów Automechanika 2018 we Frankfurcie.

Podczas wydarzenia firma zaprezentuje nowe produkty i projekty, dotyczące wielu cenionych marek z rynku części zamiennych. Federal-Mogul Motorparts pojawi się we Frankfurcie w pawilonie 3.0 na stoisku D51. Czego możemy się spodziewać?

 

  • Garage Gurus: premiera rozbudowanej platformy wsparcia dla klientów, opierającej się na czterech filarach (Onsite, Online, On-Call i On-the-Go), które bliżej poznamy podczas oficjalnej prezentacji we Frankfurcie.
  • Champion: wprowadzenie do oferty akumulatorów, nowych produktów hamulcowych i oświetlenia.
  • MOOG: produkty tej marki mają jeszcze lepiej wyróżniać się od oferty konkurencji. Ma w tym pomoc zmiana specyfikacji wybranych materiałów, zastosowanie nowych technologii i zwiększenie możliwości produkcyjnych. Temu wszystkiemu będzie towarzyszyć prezentacja nowych opakowań.
  • Ferodo: podczas targów zostanie podkreślona współpraca marki z branżą OE oraz jej wkład w rozwój oferty produktów hamulcowych dla rynku wtórnego – w ostatnim czasie Ferodo jako pierwsze wprowadziło na rynek wtórny klocki hamulcowe do najnowszej generacji Forda Fiesty i Alfy-Romeo Stelvio.
  • Jurid: na stoisku zobaczymy kierunkowe klocki hamulcowe oraz nowe opakowania, podkreślające duże przywiązanie marki do detali.
  • Części silnikowe i uszczelnienia: wprowadzenie najnowszych technologii w produktach na rynek wtórny oraz rozszerzenie oferty Payen Pro-fit.
  • Beru: premiera irydowych świec zapłonowych, prezentacja praktycznych narzędzi oraz czujników. Uwagę gości targowych ma zwrócić również nowa, bardziej responsywna strona internetowa marki.

 

Na stoisku tradycyjnie pojawią się interaktywne wystawy i prezentacje produktowe. Dodatkowo podczas targów będzie można porozmawiać z kadrą zarządzającą Federal Mogul Motorparts.

Targi Automechanika we Frankfurcie to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez branży motoryzacyjnej w Europie. To doskonała okazja do zaprezentowania efektów tworzenia innowacji i naszej ciężkiej pracy. To wyjątkowy czas dla naszej firmy. Oprócz kilku premier produktów, po raz pierwszy zaprezentujemy naszą platformę wsparcia Garage Gurus, która na rynku wtórnym będzie rewolucyjnym krokiem naprzód. Wierzymy, że inwestowanie w edukację i rozwój profesjonalistów przyniesie wzrost wiedzy specjalistycznej. A skorzysta na tym każdy, od kierowców przez mechaników i właścicieli warsztatów po dystrybutorów. Dodatkowo, ewolucja Championa w kierunku marki z kompleksową ofertą osiąga swój finalny wymiar, dzięki wprowadzeniu nowych produktów i technologii. Andrew Sexton Aftermarket and Regional President, EMEA

 

Źrodło: Federal-Mogul

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).