Federal-Mogul Motorparts uruchamia program Garage Gurus | MOTOFAKTOR

Federal-Mogul Motorparts uruchamia program Garage Gurus

person Adrian Januszkiewicz 19/09/2018

Federal-Mogul Motorparts uruchomił projekt Garage Gurus - bezpłatny program wszechstronnego wsparcia dla mechaników, właścicieli warsztatów oraz dystrybutorów.

Garage Gurus oferuje pomoc techniczną oraz szkolenia stacjonarne, internetowe i w terenie. Ten nowatorski na rynku wtórnym program zyskał już uznanie – został nominowany do nagrody 25. targów Automechanika Frankfurt „Innovation Award” w kategorii Naprawa i Diagnostyka.

 

Garage Gurus składa się z czterech głównych filarów, skoncentrowanych na wsparciu technicznym:

 

  • Gurus Onsite: zajęcia i kursy odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego celu centrum Garage Gurus w Holandii lub w regionalnych oddziałach firmy.
  • Gurus On-the-Go: specjalnie przygotowane pojazdy z odpowiednim wyposażeniem technicznym odwiedzą warsztaty z interaktywnymi prezentacjami oraz szkoleniami dla mechaników na temat najnowszych narzędzi oraz rozwiązań i technologii wykorzystywanych w produkcji części zamiennych. Początkowo usługa zostanie uruchomiona w siedmiu krajach, w tym w Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech, Rosji, Rumunii i Serbii.
  • Gurus Online: internetowa platforma szkoleń technicznych, dostępna 24/7, uczy i rozwija wiedzę na temat systemów, komponentów i serwisowania pojazdów. Strona zawiera interaktywne moduły szkoleniowe, wskazówki techniczne i filmy prezentujące sposoby rozwiązywania problemów.
  • Gurus On-Call: specjaliści techniczni, dostępni poprzez infolinię lub Skype’a, odpowiedzą na pytania dotyczące produktów i diagnostyki. Lokalne numery infolinii można znaleźć na stronie internetowej www.fmgaragegurus.eu lub można skontaktować się poprzez Skype’a: gurus_on_call. 6 języków (w tym polski), 100+ krajów.
Dzięki Garage Gurus mechanicy mogą być na bieżąco z najnowszym wyposażeniem oraz nowymi informacjami. Dzięki naszemu programowi mogą śledzić rozwój technologii w branży motoryzacyjnej. Każdy filar programu przyczynia się do realizacji celu, jakim jest zapewnienie doskonałego wsparcia technicznego na rynku części zamiennych. Poziom wsparcia, który możemy zaoferować klientom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, znacznie podniósł się dzięki tej inicjatywie. Głównym celem Garage Gurus jest zaangażowanie i wspieranie mechaników podczas ich codziennej pracy. Wierzymy, że przeszkoleni i dobrze poinformowani mechanicy są sercem szybko rozwijającego się sektora napraw pojazdów. Nawet najbardziej doświadczeni mechanicy wiedzą, że w tym zawodzie nigdy nie przestajesz się uczyć. Dlatego chcemy być dla nich źródłem informacji technicznych i wsparciem, na które mogą liczyć. Marijn Staal Trade and Technical Services Manager, Federal-Mogul Motorparts EMEA

 

Garage Gurus jest adaptacją uznanej inicjatywy prowadzonej przez Federal-Mogul Motorparts w USA, która teraz została zmodyfikowana pod wymagania rynków Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Garage Gurus przejmuje niektóre funkcje i zastępuje program F-M Campus, program wsparcia marketingowego FM4Me i europejską infolinię pomocy technicznej ETCC. Połączenie dotychczasowych programów edukacyjnych, wsparcia i promocyjnych przynosi znaczące korzyści dla klientów w całym regionie, a wszystkie zasoby są dostępne w jednym miejscu.

 

Źródło: Federal-Mogul

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).