febi wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników

person Adrian Januszkiewicz 28/01/2019

Eksperci Ferdinand Bilstein Polska będą współuczestniczyć w przygotowaniu konkurencji praktycznych i służyć radą uczestnikom rywalizacji.

Już 28 marca 2019 r., w czasie Poznań Motor Show, odbędzie się finał Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników, a w sobotę 30 marca o tytuł najlepszego mechanika w Polsce rywalizować będą zawodowcy.

 

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print. Na Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodych Mechaników koncern pojawi się po raz trzeci z marką febi.

 

Marka febi specjalizuje się w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Firma ściśle współpracuje z dystrybutorami części oraz warsztatami. Oferta obejmuje ponad 37 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Ze względu na to, że firma jest zarówno dostawcą, jak i producentem, odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług. Dlatego też w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE.

Z punktu widzenia producenta części zamiennych widzimy konieczność wspierania młodych kadr, jest to niezmiernie ważna decyzja dla nas, pozwoli nam na lepsze wspieranie rynku automotive, chcemy nie tylko dostarczać części zamienne ale także wiedzę, która będzie wykorzystywana w codziennych zmaganiach z motoryzacją. Budujemy silny wizerunek marki premium z niemieckimi korzeniami, co w Polsce jest synonimem dobrej jakości i trwałości produktu. Tę wiedzę chcemy zaszczepić młodym mechanikom, którzy przyjadą do Poznania. Robert Mrozek doradca techniczny Ferdinand Bilstein Polska

 

Więcej informacji o marce febi można znaleźć pod linkiem.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl