Febi sprawdzi wiedzę mechaników

person Redakcja 7/01/2020

Firma Ferdinand Bilstein i jej marka febi partnerem IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Tych, którzy znają markę febi z dotychczasowych edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, z pewnością ucieszy jej ponowny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Natomiast nowi uczestnicy docenią profesjonalną wiedzę jej ekspertów.

 

IX. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to już kolejna edycja konkursu, której patronuje febi. Podczas finałów, które odbyły się w 2019 r. eksperci marki sprawdzali wiedzę uczestników Mistrzostw w poszczególnych kategoriach. Firma przygotowała bowiem konkurencje praktyczne zarówno dla młodych, jak i zawodowych mechaników.

 

Na uczniów uczestniczących w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii „iELEKTROMOBILNI” na stanowisku febi bilstein czekał pojazd specjalnie przystosowany do diagnostyki. Młodzi mechanicy sprawdzali obwody elektryczne w pojeździe ciężarowym. Z kolei uczestnicy kategorii Mechanik Zawodowy musieli poradzić sobie z konkurencją związaną z zawieszeniem.

Priorytetem marki febi jest przede wszystkim wysoka jakość części zamiennych, ale także wiedzy przekazywanej mechanikom samochodowym podczas szkoleń, imprez targowych czy takich wydarzeń jak Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Szczególnie zależy nam na wyposażeniu młodzieży w profesjonalną wiedzę, niezbędną przy obecnym rozwoju motoryzacji, dostosowaną do wymagań rynku pracy. Robert Mrozek doradca techniczny Ferdinand Bilstein Polska

 

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print.

 

Marka febi specjalizuje się w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Firma ściśle współpracuje z dystrybutorami części oraz warsztatami. Oferta obejmuje ponad 37 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i użytkowych.

 

Ze względu na to, że firma jest zarówno dostawcą, jak i producentem, odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług. Dlatego też w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE.

 

Źródło: Ferdinand Bilstein Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).