Faurecia Wałbrzych laureatem nagrody „Inwestycja roku” | MOTOFAKTOR

Faurecia Wałbrzych laureatem nagrody „Inwestycja roku”

person Adrian Januszkiewicz 24/06/2022

Zakład Faurecia Wałbrzych Frames otrzymał nagrodę „Inwestycja roku” za rozbudowę swojego zakładu i uruchomienie nowych linii produkcyjnych dla producentów aut luksusowych.

 

Osiągnięcia Faurecii w budowaniu przyjaznej, innowacyjnej i dbającej o rozwój firmy zostały po raz kolejny wyróżnione prestiżową nagrodą branżową. W tym roku za szczególne osiągnięcie przedsiębiorstwa uznano rozbudowę zakładu produkującego ramy metalowe i stelaże siedzeń w Wałbrzychu. Zakład należy do grona najlepiej zrobotyzowanych i zautomatyzowanych w Polsce. Już w 2021 roku za 80% transportu w halach odpowiadały autonomiczne roboty. Tego typu rozwiązania nie tylko sprzyjają wzrostowi efektywności, ale także poprawiają komfort pracy pracowników poprzez odciążenie ich przy wykonywaniu codziennych zadań.

 

Ta nagroda jest dla nas bardzo wartościowa, ponieważ pokazuje, że skala transformacji i rozbudowy naszego zakładu jest widoczna również na zewnątrz. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania przynoszą wymierne efekty. Oczywiście nie zamierzamy spocząć na laurach. Jedną z podstawowych cech naszej firmy jest stałe i konsekwentne dążenie do doskonałości, zarówno w kwestiach innowacyjności, ochrony środowiska, jak i ciągłej poprawy warunków pracy naszych pracowników – podkreśla Marek Płoski, New Plant start-up Manager w Faurecii.

 

Prestiżowa nagroda „Inwestycja roku” przyznawana jest nieprzerwanie od 2005 roku, a wręczana podczas uroczystej gali AutoEvent, organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji. Laureatami mogą zostać przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, zajmujące się produkcją podzespołów samochodowych, a także dostarczaniem maszyn, robotów, narzędzi czy oprogramowania dla przemysłu.

 

W tym roku konferencja AutoEvent 2022 odbyła się w dniach 21-23 czerwca w Zawierciu. Oprócz samego rozdania nagród, podczas trzydniowego wydarzenia miał miejsce szereg warsztatów i wykładów związanych z funkcjonowaniem przemysłu motoryzacyjnego.

 

Źródło: Forvia

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).