FAE dołącza do Grupy ATR International | MOTOFAKTOR

FAE dołącza do Grupy ATR International

person Adrian Januszkiewicz 16/10/2018

Firma FAE dołączyła do ATR International AG jako nowy renomowany dostawca, podpisując umowę ogólną i międzynarodową.

Grupa ATR International AG, została założona w 1999 roku w związku z rosnącą internacjonalizacją rynku zamówień oraz wymianą produktów i usług na rynku wtórnym. ATR to jedna z największych i najbardziej udanych kooperacji handlowych wiodących dystrybutorów niezależnego rynku części samochodowych na świecie. W jej skład wchodzi 37 akcjonariuszy, którzy reprezentują ponad 22,5 miliarda euro obrotów na rynku wtórnym.

 

Głównym celem ATR jest wzmocnienie pozycji swoich członków na rynku poprzez skoordynowane działania zakupowe. ATR kładzie duży nacisk na świadomość jakości przy wyborze dostawców, a relacje biznesowe między dostawcami i udziałowcami są naznaczone partnerstwem i ciągłą, ściślejszą koordynacją.

 

Wszystko to pomaga firmie ATR w zapewnieniu wysokiej jakości produktów konsumentowi końcowemu, utrwaleniu pozycji rynkowej dla wszystkich uczestników i co najważniejsze, aby wspólnemu wzrostowi.

To przywilej i fantastyczna okazja, aby dołączyć do ATR, ponieważ daje nam możliwość eksplorowania nowych rynków i rozwoju z grupą ATR. FAE to firma, która wierzy w budowanie relacji zaufania, solidnych i długotrwałych. Wiemy, że musimy być dobrze przygotowani, aby stawić czoła wyzwaniom branży i przyszłości. Jurgen Sergooris dyrektor ds. Sprzedaży w FAE

 

Firma FAE – Francisco Albero S.A.U. – projektuje i produkuje elementy elektryczne i elektroniczne na rynek motoryzacyjny. Oferuje swoim klientom szeroką gamę produktową składającą się z ponad 4000 referencji, zapewniających równoważną wydajność i jakość w stosunku do części OEM.

 

Oferta FAE obejmuje szereg czujników, m.in. sondy lambda, czujniki ABS, czujniki MAP, czujniki ciśnienia wydechowego, czujniki rozrządu i obrotów i inne, a także cewki zapłonowe, przewody zapłonowe, świece żarowe czy termostaty.

 

Licząca ponad 65 lat firma z siedzibą w Barcelonie eksportuje 75% swoich obrotów i jest obecna już w ponad 85 krajach.

 

Źródło: FAE

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).