Fabryka NRF w Polsce już działa | MOTOFAKTOR

Fabryka NRF w Polsce już działa

person Adrian Januszkiewicz 12/04/2021

NRF uruchomiło produkcję w fabryce rdzeni aluminiowych w Polsce.

NRF stale poszerza swoją ofertę oraz powiększa zdolności produkcyjne. Teraz robi kolejny krok naprzód i oficjalnie ogłosił otwarcie nowej fabryki rdzeni aluminiowych zlokalizowanej w okolicach Gdańska, w Polsce.

 

Nowa fabryka znajduje się w pobliżu jednego z największych centrów logistycznych w Europie – Gdańska, które zapewnia dobre połączenia międzynarodowe. Wraz z uruchomieniem fabryki w Polsce, NRF wygasił część produkcji w Holandii. W nowej lokalizacji NRF ma zapewnione możliwości dla dalszego rozwoju i zwiększania mocy produkcyjnych. W niedalekiej przyszłości planowane jest znaczne poszerzenie gamy produktów oferowanych z nowej lokalizacji.

Wraz z otwarciem naszej nowej fabryki potwierdzamy, iż należymy do liderów na rynku i staramy się, aby być najlepszymi w tym co robimy. Wraz z nowymi produktami i najlepszym serwisem dla naszych Klientów. Timo Schlotzhauer Dyrektor Dywizji NRF ds. Aplikacji w Przemyśle i Transporcie Morskim

 

W nowej fabryce NRF będą oferowane produkty szeroko zindywidualizowane, mające zastosowanie w chłodzeniu oleju, płynu (wody) i powietrza przeznaczone dla rynku motoryzacyjnego części zamiennych, a także dla producentów pojazdów, maszyn i urządzeń. NRF jest wyspecjalizowanym dostawcą dla przemysłu kolejowego, do maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie, budownictwie i przemyśle wydobywczym, oraz dla generatorów w przemyśle energetycznym.

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).