EZ ADAS Sun Diagnostic w ofercie Cartec | MOTOFAKTOR

EZ ADAS Sun Diagnostic w ofercie Cartec

person Adrian Januszkiewicz 14/01/2020

Do oferty firmy Cartec dołączył nowy produkt od Sun Diagnostic - innowacyjny system kalibracji EZ ADAS.

System rekalibracji EZ AdasTM to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi zaprojektowanych zgodnie z innowacyjnymi standardami, który, według zapewnień producenta, jest łatwy w użyciu nawet dla mechanika który robi to pierwszy raz. Po wyznaczeniu geometrycznej osi jazdy według przyjaznej procedury dla użytkownika, można szybko ustawić tarczę kalibracyjną za pomocą lasera, co ma zapewniać dokładne i niezawodne wyniki. Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z kilku łatwych kroków – nawet o 40% mniej czynności do wykonania niż w większości dostępnych na rynku systemów – co skutkuje znacznie lepszą wydajnością.

 

Nowy system EZ ADASTM składa się z zaledwie trzech elementów, które są łatwe w obsłudze i ustawianiu, a po użyciu można je złożyć. Współpracuje on z urządzeniami do pomiaru geometrii kół John Bean i oraz ze wszystkimi testerami diagnostycznymi SUN PDL.

 

Źródło: Cartec

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).