Exide Technologies wprowadza system Motion+ Fleet | MOTOFAKTOR

Exide Technologies wprowadza system Motion+ Fleet

person Adrian Januszkiewicz 25/01/2022

Exide Technologies wprowadziło na rynek osadzone w chmurze oprogramowanie Motion+ Fleet do akumulatorów i prostowników wózków widłowych.

Nowe narzędzie do zarządzania parkiem akumulatorów przekształca procesy logistyczne w dane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za zarządzanie magazynami – bez względu na to, gdzie się znajdują – otrzymują niezbędne dane umożliwiające podejmowanie rzetelnych decyzji dotyczących pracy akumulatorów.

 

Motion+ Fleet wspomaga efektywne zarządzanie magazynami dzięki:

 

  • monitorowaniu w czasie rzeczywistym parametrów pracy i kondycji poszczególnych akumulatorów: czasu pracy, zużycia Ah, poziomu naładowania;
  • prezentowaniu tych danych w czytelny sposób (raporty w stylu świateł drogowych);
  • wysyłaniu automatycznych alertów e-mail, jeśli praca akumulatora odbiega od normy;
  • maksymalizowaniu czasu efektywnej pracy przez przeciwdziałanie usterkom. Oznacza to, że użytkownik może podjąć natychmiastowe działania w celu uniknięcia przestojów;
  • efektywnemu zarządzaniu poborem energii przez unikanie obciążenia szczytowego w trakcie ładowania, co ma wpływ na stabilizację kosztów;
  • ogólnemu, zoptymalizowanemu Całkowitemu Kosztowi Posiadania (TCO), usprawnieniu procesów logistycznych z Motion+ Fleet i przeciwdziałaniu usterkom.

 

Jak zapewnia Exide Technologies, pełna digitalizacja danych nie tylko pozwala użytkownikom na centralne zarządzanie wszystkimi operacjami, ale również je chroni i zabezpiecza.

Właściwe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb klientów

Motion+ Fleet dostępne jest w pakietach Essential, Premium i Ultimate, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pakiet Ultimate to rozwiązanie dla biznesu z dużą liczbą lokalizacji, ponieważ daje możliwość zarządzania nielimitowaną ilością prostowników.

 

Magnuss Ohlsson, Motive Power Business Director EMEA w Exide Technologies powiedział: Motion+ Fleet jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą kontrolować swoje magazyny za pomocą kilku kliknięć! Pozwala na efektywne zarządzanie parkiem akumulatorów i prostowników, co – nic dziwnego – wpływa na możliwość skupienia się na innych tematach i pozwala systemowi na wykonanie ciężkiej pracy.

Przetestowany i doceniany w prawdziwym świecie

Wiodący lider rozwiązań sanitarnych, grzewczych i wyposażenia łazienkowego w Niemczech wprowadził u siebie system Motion+ Fleet i skomentował pozytywny wpływ, jaki on wywarł: Dzięki Motion+ Fleet, byliśmy w stanie monitorować i planować nowe zamówienia akumulatorów w znacznie lepszy sposób, nie zamawiając niepotrzebnie zbyt wielu produktów, oszczędzając w ten sposób środki finansowe – stwierdził rzecznik firmy.

Całkiem nowe rozwiązanie – Motion+ Smart Tools

Exide cały czas pracuje nad aktualizowaniem produktów i rozwiązań, żeby klienci mogli dotrzymywać kroku zmianom, którym ulega świat. Motion+ Fleet jest flagowym modelem należącym do nadchodzącej serii Motion+ Smart Tools, która ma oferować innowacyjne, cyfrowe i osadzone w chmurze rozwiązania oraz dodatkowe funkcjonalności i usługi dotyczące przemysłowych akumulatorów i prostowników.

 

Źródło: Exide Technologies

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).