Exide Technologies SA ma nowego prezesa zarządu | MOTOFAKTOR

Exide Technologies SA ma nowego prezesa zarządu

person Adrian Januszkiewicz 21/03/2022

Na podstawie uchwały Rady Nadzorczej funkcję Prezesa Zarządu Spółki Exide Technologies SA objął Marek Roguszka.

Marek Roguszka

Marek Roguszka ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, od prawie 12 lat pracuje w Exide Technologies SA, początkowo na stanowisku Corporate Counsel, a następnie pełniąc funkcję Senior Corporate Counsel.

 

Prezes Zarządu Spółki Exide Technologies SA jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Uniwersytecie we Wrocławiu. Jest członkiem Zarządu Exide Technologies SSC sp. z o.o., aktywnie działa również na rzecz Stowarzyszenia Producentów Akumulatorów i Baterii w Polsce, współpracującym z europejskim stowarzyszeniem EUROBAT.

 

Marek Roguszka prywatnie jest wielbicielem podróży, koszykówki, a także fanem motoryzacji, a w szczególności przejażdżek motocyklowych. Pasjonuje się także fotografią.

 

Maciej Zalita

Maciej Zalita, nowy Członek Zarządu Spółki, ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania produkcją. W Exide Technologies SA pełni rolę Plant Managera. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

 

Jego hobby to turystyka górska i wspinaczka oraz gra w squasha. Doskonale odnajduje się również w świecie finansów.

 

Źródło: Exide Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).