Exide ponownie sponsorem zespołu LIQUI MOLY Intact GP w Moto2 | MOTOFAKTOR

Exide Technologies ponownie sponsoruje zespół Liqui Moly Intact GP, wspierając go podczas tegorocznej rywalizacji w klasie Moto2.

W MotoGP 2021 w zespole Liqui Moly Intact GP ponownie wystartuje Bawarczyk – Marcel Schrötter. Wraz z nim na torze w MotoGP 2021 będzie walczył, debiutujący w tym zespole, Włoch – Tony Arbolino.

 

W kalendarzu mistrzostw, rozpoczętych pod koniec marca na torze Losail International Circuit w Katarze, przewidziano 19 rund. Rywalizację zwieńczy finał, zaplanowany w listopadzie w Walencji, na torze imienia Ricardo Tormo. Zawodnicy startują na motocyklach wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, stanowiące swego rodzaju przegląd najlepszych technologii motocyklowych. Jest to nie lada gratka dla fanów motoryzacji i sympatyków motocyklowych mistrzostw z całego świata.

 

Exide, jako sponsor zespołu Liqui Moly Intact GP, prezentuje gamę akumulatorów Motorbike & Sport, w skład której wchodzą takie akumulatory, jak: Exide Li-Ion, GEL, AGM Ready, AGM i Conventional. Każdy z nich został stworzony na potrzeby konkretnych zastosowań – jak choćby ultralekki akumulator Exide Li-Ion. Jest on nawet do 80% lżejszy od tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, dzięki czemu prowadzenie motocykla staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Akumulator ten jest przy tym bezobsługowy i ma zapewniać wysoki stopień bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Cieszymy się, że możemy sponsorować drużynę w kolejnym sezonie i życzymy jej powodzenia. MotoGP przyciąga szeroką publiczność i zwiększa rozpoznawalność gamy akumulatorów z oferty Exide Motorbike & Sport. Sporty motorowe to dziedzina, w której pojawia się mnóstwo innowacji. Znajdują one odzwierciedlenie w naszych produktach. Michael Geiger starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Exide Technologies

 

W Grand Prix Kataru Marcel Schrötter zapewnił sobie solidne ósme miejsce, podczas gdy Tony Arbolino w swoim debiutanckim wyścigu pod szyldem Liqui Moly Intact GP – ścigając się z bardziej doświadczonymi kierowcami, wywalczył 16. pozycję. W pierwszych tegorocznych zmaganiach na torze zespół Liqui Moly Intact GP uplasował się na 7. miejscu.

 

Źródło: Exide Technologies

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).