Exide: nagroda jakości od Volvo | MOTOFAKTOR

Exide: nagroda jakości od Volvo

person Joanna Piszcz 14/08/2015

Producent akumulatorów otrzymał wyróżnienie Quality Excellence (VQE) przyznawane przez Volvo Car Corporation.

Nagroda VQE jest przyznawana przez Volvo najlepszym firmom stale dążącym do doskonałości produkcyjnej. Producent samochodów wyróżnia najlepszych dostawców, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak m.in. logistyka, lokalizacja zakładów, możliwości produkcyjne wraz z utrzymaniem najlepszej, powtarzalnej jakości i dbałości o szczegóły. Exide uzyskał doskonałe wyniki w każdej kategorii i osiągnął prawie maksymalną ilość możliwych do zdobycia punktów.

 

Exide inwestuje w zakłady produkcyjne i posiada najbardziej nowoczesne wyposażenie i urządzenia w branży.

Jesteśmy zachwyceni tą nagrodą. Nasz zespół w Poznaniu osiąga wyjątkowe rezultaty i niezmiernie cieszy nas fakt, że ich praca została wyróżniona. Dostarczamy firmie Volvo nasze najnowocześniejsze akumulatory Start-Stop EFB, które zapewniają lepsze parametry ładowania oraz dłuższy cykl życia. Są to rozwiązania najnowocześniejsze w branży. Michael Ostermann prezes na obszar Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki w Exide Technologies

 

Źródło: Exide

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).