Exide: Morbidelli ze wsparciem marki w MotoGP | MOTOFAKTOR

Exide: Morbidelli ze wsparciem marki w MotoGP

person Adrian Januszkiewicz 3/04/2018

Exide Technologies zawarł umowę sponsorską z zespołem Estrella Galicia 0,0 Marc VDS na najbliższy sezon zawodów MotoGP.

Zawody FIM MotoGP to najważniejsze wydarzenie w sporcie motocyklowym. Każdy z wyścigów przyciąga miliony widzów na całym świecie, jest także atrakcyjną okazją do promocji światowych marek, takich jak Exide. W zespole Estrella Galicia 0,0 Marc VDS jeździ m.in. 24-letni Franco Morbidelli – kandydat do zwycięstwa po zdobyciu mistrzostwa Moto2 w poprzednim sezonie.

 

Tegoroczny sezon wyścigowy, w ramach mistrzostw MotoGP, rozpoczął się 18 marca podczas Grand Prix w Katarze. Morbidelli doskonale zadebiutował, zajmując 12. miejsce (wyścig ukończył zaledwie 16 sekund po zwycięzcy). Franco Morbidelli w tym sezonie ściga się wraz z kolegą z zespołu – 31-letnim Thomasem Lüthim, który w ubiegłym sezonie w Moto2 stanął na podium aż 10 razy.

 

Morbidelli zaprezentował się dobrze także we wcześniejszych jazdach testowych, szczególnie w Tajlandii, gdzie udowodnił, że doskonale kontroluje swoją Hondę RC213V MotoGP, prezentując tym samym dobrą formę w trakcie 3-dniowych wyścigów.

 

W ramach umowy sponsorskiej logo Exide pojawi się na motocyklu Franco Morbidelliego, na kombinezonach kierowców oraz w materiałach promocyjnych zespołu.

Cieszymy się ze wsparcia sponsorskiego Exide. To firma, która dostarcza jedne z najlepszych akumulatorów w branży, w tym doskonałej klasy akumulator motocyklowy Exide Li-Ion. Michael Bartholemy menedżer zespołu Marc VDS

 

Exide Li-Ion to akumulator, który jest do 80 proc. lżejszy od standardowego akumulatora motocyklowego, co wpływa na redukcję masy motocykla, umożliwia większe przyspieszenie, efektywniejsze hamowanie oraz łatwiejszą obsługę pojazdu, co ma duże znaczenie przy zastosowaniach w sportach motorowych. Akumulator jest bezobsługowy, w pełni bezpieczny w eksploatacji i szybko się doładowuje. Charakteryzuje go bardzo niski poziom samorozładowania, dzięki czemu jest również idealnym rozwiązaniem w motocyklach użytkowanych sezonowo. Akumulator Exide Li-Ion należy do gamy produktów Exide Motorbike & Sport, obejmującej również akumulatory: Exide GEL, AGM Ready, AGM oraz Conventional.

 

Exide Gel jest akumulatorem, który doskonale sprawdza się w dużych motocyklach, jest bezobsługowy, odporny na głębokie rozładowanie, imponuje żywotnością i wydajnością, co jest szczególnie ważne w pojazdach wyposażonych w wiele odbiorników prądu.

 

Akumulator Exide AGM Ready, dzięki parametrom elektrycznym, wysokiej odporności na wibracje oraz doskonałej żywotności, jest popularnym produktem w przypadku wysokiej klasy motocykli, pojazdów sportowych i off-road. Jest bezobsługowy i łatwy w użyciu (nie wymaga napełniania elektrolitem).

 

Źródło: Exide

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).