Exide: liderem zarządzania przez jakość | MOTOFAKTOR

Exide: liderem zarządzania przez jakość

person Katarzyna Ciupek 25/11/2013

Podczas XV edycji Wielkopolskiej Nagrody Jakości firma Exide otrzymała nagrodę Lidera TQM.

Zarządzanie przez jakość to koncepcja, która zdobyła popularność w latach 80. XX wieku. Polega na zmianie działania z krótkoterminowych projektów na spojrzenie projakościowe, dążące do stabilnego, lecz długotrwałego wzrostu dochodu. Wielkopolska Nagroda Jakości to część prestiżowego, europejskiego systemu nagradzania najlepszych praktyk rynkowych związanych z wdrażaniem zarządzania przez jakość.

To dla nas wielki zaszczyt. Cieszy nas, że doceniono naszą wieloletnią, ciężką pracę, której owocem jest zadowolenie naszych klientów, pracowników, kontrahentów i sąsiadów. Filozofia zarządzania przez jakość jest wpisana w DNA naszej firmy. Realizujemy ją na każdym etapie naszej działalności, począwszy od ustalenia wysokich standardów zarządzania, poprzez jakościowe modele technologiczne, po jakość oferowanych produktów oraz jakość serwisu. Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do jakości gwarantuje w dzisiejszych czasach stabilną pozycję na rynku, bo to jakość jest bazą, na której buduje się obecnie lojalność do marki. Jarosław Nadstazik marketing manager Exide Technologies S.A.

 

Źródło: Exide

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).