EV Klub Polska oraz GreenWay Polska obniżają ceny ładowania | MOTOFAKTOR

EV Klub Polska oraz GreenWay Polska obniżają ceny ładowania

person Adrian Januszkiewicz 9/03/2023

Po sukcesie promocji z Visa, EV Klub Polska oraz GreenWay Polska przedłużają partnerstwo. Teraz użytkownicy EV mogą otrzymać aż 10% rabatu na ładowanie.

 

EV Klub Polska zrzeszający ponad 5 tysięcy użytkowników aut elektrycznych, nie zaprzestaje działań na rzecz promocji zeroemisyjnego transportu. Wśród dotychczasowych sukcesów Fundacji EV Klub Polska wymienić można m.in. cieszące się coraz większą popularnością w Polsce co miesięczne spotkania #MonthlyMeetUp, przygotowanie pomocnej wszystkim kierowcom EV aplikacji „EV Klub Polska”, klubowe zloty czy szereg innych benefitów. Nie sposób pominąć jedną z największych akcji promocyjnych wykonanych przez Klub, czyli 30% zniżki na ładowanie w sieci GreenWay Polska przygotowanej wspólnie z firmą Visa.

 

Chcemy wspierać obecnych kierowców samochodów elektrycznych w tańszej eksploatacji, ale także zachęcić innych do przesiadki na pojazdy zeroemisyjne. Zakończona akcja z Visa pokazała jak duże jest zaangażowanie elektromobilnych kierowców. Na przestrzeni niemal 4 miesięcy użytkownicy korzystający z promocji przejechali łącznie ponad 1 000 000 km. Dlatego cieszymy się ze współpracy partnerskiej z GreenWay, dzięki której kierowcy EV dalej będą mogli korzystać z rabatów na ładowanie i pokonywać kolejne miliony zeroemisyjnych kilometrów – komentuje Łukasz Lewandowski, koordynator Fundacji EV Klub Polska.

 

Po trwającej niemal 4 miesiące akcji z Visa, dającej 30% rabatu na ładowanie, 1 marca 2023 r. ponownie została uruchomiona akcja z rabatami na ładowanie na stacjach w sieci GreenWay Polska. Klubowicze, którzy wygenerują w aplikacji EV Klub Polska kod rabatowy (raz w miesiącu użytkownik może wygenerować jeden kod) a następnie wprowadzą go w portalu klienta operatora, będą mogli skorzystać z 5 lub 10% ulgi na ładowanie. Rabat naliczany jest od najbliższej sesji ładowania rozpoczętej po aktywacji kodu rabatowego do końca miesiąca, w którym kod był aktywowany i obejmuje wszystkie sesje ładowania od momentu aktywacji.

W celu kontynuowania rabatu w kolejnym miesiącu, należy pobrać nowy kod rabatowy z aplikacji EV Klub Polska i aktywować go w Portalu Klienta GreenWay. Wysokość gratyfikacji jest zależna od wybranego abonamentu GreenWay. Obecnie klienci GreenWay mają do wyboru trzy plany taryfowe: Energia Standard, Energia Plus lub Energia Max. Największy, 10% rabat przeznaczony jest dla osób posiadających abonamenty Energia Plus i Energia Max. Z kolei osoby zarejestrowane, które wybrały podstawowy wariant bez miesięcznych zobowiązań (Energia Standard), mogą skorzystać z 5% rabatu na ładowanie.

 

Wspólna akcja EV Klub Polska oraz GreenWay to kolejna inicjatywa, wspierająca kierowców elektryków w ekonomicznym podróżowaniu – mówi Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska – Tego rodzaju rozwiązania w realny sposób wspierają rozwój elektromobilności, co jest jednym z kluczowych działań dla poprawy środowiska.

 

Przygotowana oferta specjalna dla członków EV Klub Polska, ograniczona jest do stacji ładowania zlokalizowanych na terenie Polski. W efekcie, rabat nie jest naliczany do sesji ładowania zrealizowanych na stacjach własnych GreenWay za granicą, stacjach partnerskich (oznaczonych literą „P” w aplikacji GreenWay) czy stacjach roamingowych (oznaczonych literą „R” w aplikacji GreenWay”). Ponadto obniżka nie łączy się z innymi rabatami i promocjami, chyba, że warunki tych rabatów lub promocji stanowią inaczej.

 

Źródło: EV Klub Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).