Eurorepar uzupełnił swoją gamę olejów | MOTOFAKTOR

Eurorepar uzupełnił swoją gamę olejów

person Redakcja 1/06/2023

Eurorepar rozszerzył swoją ofertę olejów silnikowych (diesel, benzyna, napędy hybrydowe) i przekładniowych do pojazdów osobowych oraz lekkich dostawczych.

 

Gama olejów silnikowych i do skrzyń biegów EUROREPAR powiększyła się o 10 nowych pozycji katalogowych. Licząca już łącznie 14 rodzajów olejów, staje się ona jedną z najszerszych gam olejów na rynku, pokrywającą zapotrzebowanie aż 95% europejskiego parku samochodowego.

 

Wśród tych nowych produktów, które już są lub wkrótce pojawić mają się na rynku polskim: olej 5W20 przystosowany do silników benzynowych Ford EcoBoost oraz olej 0W20, który ma zapewniać wysoką ochronę częściom silnika zużywającym się wskutek tarcia i zapobiegać tworzeniu się osadów zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach. Dzięki niskiej lepkości olej 0W20 ma pomagać zredukować emisję CO2 wspomagając prawidłowe działanie układów ograniczających emisję zanieczyszczeń w spalinach.

 

Nowoczesny olej 0W20 jest dostępny w kilku specyfikacjach dedykowanych do zastosowań w konkretnych pojazdach. Uwzględniając różne pojemności opakowań, Eurorepar posiada aktualnie w swoim asortymencie 7 pozycji katalogowych spełniających określone wymagania producentów takich marek samochodów, jak: Peugeot, Citroen, DS, Opel, Volvo, Toyota, Renault, jak również VAG/Mercedes-Benz.

 

Gamę wkrótce uzupełnić ma nowy olej do automatycznych skrzyń biegów (m.in. 6 i 8-biegowych, stosowanych w pojazdach Stellantis) spełniający normę ATF.

 

Gama olejów Eurorepar jest dostępna w systemie dystrybucji Distrigo dla autoryzowanych serwisów, jak i dla warsztatów niezależnych.

 

O szczegóły zapytać można kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta DISTRIGO (tel. 22 500 94 72, e-mail: czesci@distrigo.com.pl).

 

Źródło: Stellantis

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).