Europejskie Centrum Szkolenia Rzeczoznawców Samochodowych – już działa w Radomiu | MOTOFAKTOR

Europejskie Centrum Szkolenia Rzeczoznawców Samochodowych - już działa w Radomiu

person Joanna Piszcz 30/09/2019

W Radomiu zostało otwarte Europejskie Centrum Szkolenia Rzeczoznawców Samochodowych, które szkoli m.in. mechaników samochodowych.

Europejskie Centrum Szkolenia Rzeczoznawców Samochodowych mieści się przy ul. Olszynowej 23 w Radomiu. To w tym miejscu w kilku nowocześnie wyposażonych halach eksperci Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń prowadzą zajęcia dla mechaników i rzeczoznawców samochodowych. Główny akcent kładą na szkolenia praktyczne.

Uruchomiliśmy centrum szkoleniowe z profesjonalnym zapleczem technicznym. Bez odpowiedniego zaplecza technicznego nie można przeprowadzić szkoleń na bradzo wysokim poziomie, czyli szkoleń eksperckich, na które obecnie jest największe zapotrzebowanie. W tej chwili wszystkie szkolenia, jakie realizujemy, to zajęcia praktyczne. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają prowadzić szkolenia na samochodach elektrycznych, czy hybrydowych. Sławomir Olszowski Prezes BETiS

 

Mechanicy szkolący się w Europejskim Centrum Szkolenia Rzeczoznawców Samochodowych mają tu do dyspozycji m.in. halę naprawy skrzyń biegów, halę przystosowaną do szkoleń z obsługi układu klimatyzacji, czy elektroniki. Jedna z hal to pełnowartościowa, dziarającą stacja kontroli pojazdów.

Jest to stacja kontroli pojadów i jednocześnie stanowisko szkoleniowe. Jesteśmy w stanie przeprowadzić tu szkolenie z geometrii zawieszenie oraz kalibracji systemów asystujących kierowcy w czasie jazdy. Posiadamy nowoczesne urzadzenia do geometrii 3D, dodatkowo sprzęt do kalibracji kamer, radarów i innych systemów wspomagających jazdę. Krzysztof Rzeszut BETiS

Europejskie Centrum Szkolenia Rzeczoznawców Samochodowych jako pierwsze w Polsce prowadzi szkolenia z odczytu czarnych skrzynek w samochodach. Dodatkowo działa tu infolinia techniczna przeznaczona m.in. dla mechaników samochodowych, którzy konsultują ze specjalistami naprawy skomplikowanych usterek w pojazdach.

Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń to zespół ekspertów i biegłych sądowych w branży motoryzacyjnej oraz z zakresu walidacji. Prowadzi specjalistyczne szkolenia z następujących zakresów:

 

  • techniki i elektroniki samochodowej
  • walidacji metod badawczych, urządzeń i pomieszczeń

 

BETiS wykonuje także kosztorysowanie napraw pokolizyjnych, wycenę wartości pojazdów, audyty oraz walidację metod badawczych, urządzeń i pomieszczeń, przygotowuje laboratoria badawcze do akredytacji (przygotowanie, opracowanie i wdrażanie systemu zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025), naprawiam systemy mechatroniczne, których naprawy nikt nie chce się podjąć, przeprowadza badania spektrofotometryczne oraz badania sprawności i wytrzymałości części samochodowych i podzespołów.

 

Pracownikami firmy są osoby z wieloletnią praktyką serwisową i dydaktyczną, rzeczoznawcy, eksperci i biegli sądowi. Podczas szkoleń oprócz ćwiczeń czysto technicznych poruszane są zagadnienia dotyczące:

 

  • poprawności procedur (w tym serwisowych)
  • zgodności wykonanej pracy/obsługi z dokumentami odniesienia
  • odpowiedzialności za wykonaną pracę/usługę

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy.

 

Zdjęcia: BETiS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).